Бременна ли съм?

  • 2 024
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте, имам нужда от съвет.На 4.12 ми дойде по график - продължи по-кратко от обичайното, но при мен нещата винаги са били на приливи и отливи.Тази неделя презерватива се скъса, сменихме го, но за всеки случай вчера пих Постинор дуо.В момента по здравословни причини  не е препоръчително да забременявам и затова се пазим.Преди неделя сме правили секс и в четвъртък и тогава всичко беше ОК.Въпросът ми е продиктуван от факта, че гърдите ми са много чувствителни и усещам лека болка ниско в корем.

# 1
  • Мнения: 8 905
Няма страшно!  Simple Smile
Просто си в овулация.

# 2
  • Мнения: 9 990
Болките в гърдите не са признак за бременност по дефолт.Мен си ме болят и без да съм бременна преди цикъл.Дали си бременна може само тест да покаже или лекар да каже.Постинорът ти разбърква хормоните, нищо чудно от това да е...

# 3
  • Мнения: 4 555
Много е рано да се каже каквото и да е за бременност. Болките в гърдите не са признак. Ето, мен сега ме болят, но предполагам е защото до 6-7 дни трябва да ми идва.
Още повече, че си пила постинор. Верояността за бременност е много близка до нулата, а ако на тази мисъл те навеждат само болките в гърдите, то вероятно те са предизикани от престоящата менструация.

# 4
  • Мнения: 3 499
Не мисля, че след Постинора има дори минимален шанс да си бременна.Спокойно.Освен това бебе не става толкова лесно - от един път.Е, в някои редки случаи....

# 5
  • Мнения: 2 019
Болките в гърдите не са признак за бременност по дефолт.Мен си ме болят и без да съм бременна преди цикъл.Дали си бременна може само тест да покаже или лекар да каже.Постинорът ти разбърква хормоните, нищо чудно от това да е...
Peace

# 6
Вчера бях на лекар - знам, че е прекалено рано, но умирам от притеснение.Някой може ли да ми каже как се отразява приемането на Постинор Дуо - двете хапчета ги изпих  преди 48 часа - усещам напрежение в гърдите и сутринта ми се гадеше.Може ли да е от Постинора?

# 7
  • Мнения: 3 371
Вчера бях на лекар - знам, че е прекалено рано, но умирам от притеснение.Някой може ли да ми каже как се отразява приемането на Постинор Дуо - двете хапчета ги изпих  преди 48 часа - усещам напрежение в гърдите и сутринта ми се гадеше.Може ли да е от Постинора?
от Постинора е Simple Smile два пъти съм го пила и двата пъти гърдите ми бяха много болезнени и бяха станали огромни между другото,гадеше ми се,болеше ме стомаха.Като цяло пълен дискомфорт.

# 8
А докога продължава това неразположение - вече мина 48 часа от момента, в който го пих

# 9
  • Мнения: 3 371
А докога продължава това неразположение - вече мина 48 часа от момента, в който го пих
при мен продължи до настъпване на менструацията.

# 10
Благодаря на всички, които се включиха в дискусията.Надявам се всичко да е ОК.Болката в гърдите отшумява, но тази ниско долу в корема и гаденето още ме мъчат.
Весели празници!

# 11
  • Мнения: 99
Да допълня още нещо към останалите. На мен след прием на постинор ми закъсня и се бях шашнала, защото момента не беше подходящ. Казвам ти го, за да не се шашнеш и ти ако ти се случи.

# 12
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Само да споделя,че аз след приемане на постинор пак забременях.

# 13
  • Мнения: 176
Здравейте!!!
Бих искала да кажа няколко думи, които мисля, че ще са ви от полза:
Избягвайте да пиете каквито и да било лекарствени продукти, освен ако не е крайно наложително, защото те са вредни за вас и съответно за вашите бъдещи деца. Повярвайте ми, научих много за това... Не можете да си представите колко много се намесват лекарствата в работата на вашите организми...
Обичам ви, пазете се !!!  Hug   bouquet

# 14
Здравейте,...малко в друга посока,но търся отговор на същия въпрос...След 3 седмично закъснение си направих тест,който излезе положителен... СУПЕР !!! Но на другия ден получих кървене...не съвсем като месечен цикъл,но не е и малко.Всъщност това стана днес... Знам,че е най-добре да се отиде на лекар,но съм толкова шашната в момента,4е....ако някой ми пише ще съм му благодарна... Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт