Защо все така...

  • 685
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Защо е все така нвспокоен нощем?Вече сме уж големи, а все се буди с плач, неспокоен е. Лекарката каза, че бил здрав(слава богу), а най-вероятно ме търси(тъй като се приспиваме на ръце, даже и така заспиваме трудно). Гледам да не го натоварвам прекалено вечер особено с много положителни емоции, но всичките ми услия не водят до спокоен сън. Казват период, при нас периодът продължи дълго(от както сме се родили-вече 11м.?!).Честно казано умрена съм #Crazy и ми се спи...Вярно е майката трябва да винаги готова да бъде до детето си, и го правя, но защо все така се буди, търси мен ли, бибата ли? Задавам си въпроси и наистина смятам, че бебето ми не е ревливо, а има проблем, затова и ставам, отивам при него, погалвам го, ако не помага, гушвам го. Но след час, най-много два - пак се повтаря съшия сценарий. ДАЛИ НЕ МЕ ИЗПИТВА?Или вече си е научил урока-плача мама идва.Даже тати спи отвън, за да може мама да поспи, но тати не може да го успокои така и мама пак става! Е, така си то...Защо?

# 1
  • Мнения: 306
ах,мила толкова ми е познато всичко за което пишеш.с голямата ми дъщеря бяхме така и сега с малката.какво да ти кажа newsm78при каката продължи дълго до 2г.и половина даже.все ме търсеше денем и нощем.баща и казваше,че е залепена за мен като таксова марка.и той се опитваше да ми помага като става вместо мен,но уви търсихме винаги МАМА.сега с малката не правим опити,защото просто знаем,че няма да се получи.знам ли темперамент може би,спи малко,яде малко Cryно четох,че така растели децата-бъдещите лидери.и аз съм уморена,но съм настроена за тежки времена.какво да се прави да са ни живи и здрави дечицата пък ще трябва да издържим.не е лесно да сме МАМИ затова и така силно се обичат  bouquet

# 2
  • в Низината
  • Мнения: 705
Щом момченцето ти е здраво, може би е така неспокоен, защото е по-емоционален и това избива в неспокоен сън. Поне аз така си го обяснявам с моя син - на 1г. и 2 месеца е и с голям зор заспива, нощем се буди много, а през деня е голям бяс. smile3540

# 3
  • Мнения: 6 164
Винаги ли е така или на периоди? Със зъбките как сте?

# 4
  • Мнения: 1 041
Леле,а аз си мислех,че скоро ще отмине този период с нощното будене при нас  ooooh! А вие пишете-1-2 години.Явно скоро няма да спя и аз Shocked

# 5
  • Мнения: 5 026
 И ние сме така, но от няколко месеца-аз го отдавам на зъбоникненето  newsm78 И на мен ми се спи  smile3507

# 6
  • Мнения: 146
Не се притеснявайте, ще премине периода. може би детето е по емоционално и изживява нещата от деня. моето момченце беше така, като по порасна и малко почна да разрежда, като постепенно спря. Дори и сега му се случва понякога да плаче, но е вече по различно, много е рядко, на няколко месеца веднъж. А дететнцето храни ли се нощем, пие ли сок или вода?
Успех, дано скоро премине периода, знам , че не те успокоих, но въпроса е да имаш търпението и да се настроиш Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 126
И аз си го задавам този въпрос вече 2г. и 2м.,но все още не съм намерила отговор.

# 8
  • София
  • Мнения: 630
Не мога да отговоря защо някои деца се будят нощем, но знам какво действа при нас Wink. Гушкане и спане до мама. Така е от 5ия месец (преди това спеше в своето креватче и се будеше само за кърмене). През деня е изключително спокойна, заиграва се  и може да остане  за кратко без мен или друг възрастен. Нощем се буди често и тогава помага сукането. Мисля, че е период и с времето ще отмине Laughing.

# 9
  • Мнения: 108
Нямаме зъби, но венците изглеждат спокойни, казаха че трудно било, защото венците ставали все по-твърди, нощем си хапва мляко, поняга пием и вода, но само за миг се успокоява...Да, милички, знам че трябва да го приема, но този период е мноооооооооого дълъг Sad.Моля се само за сме здрави!!!Благоря ви, че ви има!

# 10
  • Мнения: 113
Моето педи по този въпрос каза че някой деца са също така активни нощем  както през деня. Моята калпазанка на сън пълзи и като стигне до края на леглото реве...не вярвам че реве за мен, а просто е превъзбудена...няма спасение за това

Общи условия

Активация на акаунт