От кога започнахте да къпете бебетата полегнали във вничка?

  • 3 734
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Мили момичета, искам да Ви питам от кога започнахте да къпете бебетата си полегнали във ваничка. Моят син е на 1 месец и е доста силничък и на баща му му е трудно вече да го удържа. Къпе го над ваната като го хваща с едната ръка през гърдичките. Имаме анатомична ваничка и се чудя дали може да го поставяме вече в нея? Благодаря Ви
P.S.За ;алко да пропусна - честит първи сняг

# 1
  • Мнения: 2 677
Бранко го къпем така от момента, в който направи първия си месец. Не мисля, че има проблеми, още повече щом ваничката ви е анатомична.  Peace

# 2
  • Мнения: 5 362
Eдна седмица я къпехме над ваничката,а после вече вътре.И нашата е анатомична и е много по-удобна от обикновените.Все още си я ползваме.

# 3
Може да го къпете така от втората или третата седмица

# 4
  • Мнения: 683
От втората седмица. Мног по-удобно е.

# 5
  • Мнения: 517
Започнах да къпя Вики като й зарастна хубаво пъпчето..може би към третата седмица..къпя е в обикн. ваничка..с поставка за къпане..много е удобна..имаме и анатом. вана, но ми казаха,че в нея мога да я къпя като стане по-големичка..Иначе с поставката е много удобно...купих я за 5 лева..

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
От осмия и ден,преди това бяхме в родилното.Няма никакъв проблем! Peace

# 7
  • Мнения: 2 891
От първия ден, но не лежеше сам разбирасе, придържахме го.

# 8
  • Мнения: 5 026
Още от самото начало го къпехме легнал.  newsm37

# 9
  • Мнения: 46
След като зарастна пъпчето и нямаше опасност от инфекция.

# 10
  • София
  • Мнения: 508
Още от началото, с водоустоичива лепенка на пъпчето. Докато навърши месец само го поливахме, а след това започнах и да пълня ваничката.

# 11
  • Мнения: 1 555
Още от първата ве4ер, когато се прибрахме вкъщи, просто отна4ало не слагахме толкова много вода а и вани4ката ни е анатоми4на така 4е позволява

# 12
  • Мнения: 2 019
Бранко го къпем така от момента, в който направи първия си месец. Не мисля, че има проблеми, още повече щом ваничката ви е анатомична.  Peace
Peace

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
от първия ден когато сме се прибрали в къщи, имаме полулегнала стойка която се поставя на дъното на ваничката, колкото по-голяма става беба толкова повече вода слагаме за да й покрива телцето

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 702
Като зарастна пъпчето. Опирам вратлето на китката си, а пръстите на ръката ми минават под мишничката.

Общи условия

Активация на акаунт