Моля, помогнете, малко информация

  • 878
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте всички,
предварително се извинявам, че ви занимавам с личните си проблеми, но за мен в момента е важно.
Работата е там, че детето ми пие един имуностимулант по схема, който трябва да се пие 6 месеца, и останаха още 2 приема, а не мога да го намеря никъде. От доста време търся във всяка забутана аптека, но без успех. Намерихме само 1 опаковка - за този месец.Казва се ribomunyl, има го на прахчета и на таблетки, няма значение за нас.  А ми трябват 2 опаковки - една опаковка съдържа 4 прахчета или 12 таблетки. Ще съм много благодарна на всеки, който ми каже къде е останал ribomunyl. Благодаря ви предварително!!!!!!!! Има кой да отиде да го купи в София, Бургас, Пловдив, Плевен и близките до тях населени места. Помогнете!!! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 190
Здравей,
Щом има кой да го потърси в София, нека го направи. Да пообиколи аптеките и ще го намери, а ако го няма могат да му го поръчат и да го доставят.

# 2
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Рибомунила вече никъде не се намира.Още преди месец ми бяха казали,че е на митница и скоро ще го освободят,но май не е така.За съжаление няма внос,така че не могат да го доставят.

# 3
  • Мнения: 10 567
На моя позната мъжът й работи във Франция  и казал, че е спрян от производство. Но не знам със сигурност.

# 4
Много благодаря на всички, които се опитаха да помогнат. Аз съм много щастлива, че все пак намерихме - представете си - чак в Монтана! Вече съм спокойна.
Не знам как да закрия тази тема, понеже вече не е актуална, иначе бих го направила, за да не ви привлича напразно вниманието.
Още веднъж - много съм бладодарна на всички, които помогнаха и се опитаха да помогнат. Желая ви всичко наи-хубаво!!! Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт