За Дарина - търсят се!

  • 1 502
  • 17
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Позволявам си да пусна нова тема (после ще забърша след себе си), защото изглежда в голямата тема за Даря се е пропуснало съобщението от Зечова - откликнали са само две майки с малки бебета, за които ще е по-трудно да отидат.

Една мама има позната журналистка от 24 часа която се е съгласила да запознае обществото със случая на Дари като се пусне статия на  09.01 но понеже били затрупани с такива истории искат група майки които са започнали инициаивата тук във форума да отидат и да разкажат в редакцията как е започнало всичко и какво правим по въпроса.Тази мама ме моли да отида но аз живея на 200 км от София и се грижа за 2 деца сама с мъжа ми -няма на кого да ги оставя .Затова моля мамата на която и хрумна идеята за Лупп ако е съгласна да ми пише да дам координатите на тази мама.Или ако има някои други съгласни мами да сторят това ще е много хубаво.Случая има нужда от гласност.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149592.msg2890868#msg2890868


Става дума за интервю - много от нас участваха в инициативата за Дарина, нека две или три от столицата да отидат и да дадат интервюто! Моля ви - нека случаят на Даря да придобие повече гласност - какво по-добро от това историята и да се появи в голям ежедневник и повече хора да научат за това?

# 1
  • Мнения: 5 622
Аз да питам в тая тема- какво става?Днес не видях желанието за операцията на Дари, на челните места в играта на  Сити  Rolling Eyes Ако е изместено от други желания, да гласуваме пак?  Rolling Eyes

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не, Буба. Желанието за Дарина вече е при финалистите - Борислав е получил покана от Сити за финала на 27-и. Затова не е активно за гласуване. Ще гласуваме дружно на 27 - за победа, надявам се.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
аз нямам нищо против да отида, ще събера малко повече инфо, ако иска някой може да ми помогне да сортирам най- важното.
ако има нужда от допълнителна информация, мога да се свържа с проф. Бобев и да го попитам подробно, близки сме много.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Благодаря, че откликна, Буболина!

# 5
  • Мнения: 5 622
Не, Буба. Желанието за Дарина вече е при финалистите - Борислав е получил покана от Сити за финала на 27-и. Затова не е активно за гласуване. Ще гласуваме дружно на 27 - за победа, надявам се.

ОК, благодаря! Днес се чудих и се радвам, че тук имах възможност да попитам  Peace

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Може ли да се пусне тема на 27, за да гласуват повече хора в играта?

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Може ли да се пусне тема на 27, за да гласуват повече хора в играта?
Тема ще има, разбира се Simple Smile
(много майки се канят да вземат 1-2 Прима карти и да ги 'изстрелят', дано Дарина спечели)

# 8
  • Мнения: 1 063
И аз съм близка с Бобев, но след смъртта на племенника ми нямам сили за среща с него. Нямам сили да отида в тази болница. Детето ни там се ползваше за реклама, лицето на МБАЛ ...Но ако много се наложи... миналата нова година преживявах такава трагедия. Помагам по друг начин и от разстояние. Нямам сили да чета и да се изправя.
Не искам да разкажа какво знам за този тип заболявания.

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 22:08 от Ив

# 9
  • Мнения: 5 622
Лошото е, че е имало и други подобни желания.....има и други страдащи деца...но няма как да се помогне на всички  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
дано никога не се налага на никой да посещава тази болница Praynig, исках да заведа Джули да я види професора след раждането и с целия си акъл, вместо да отида у тях вечерта, аз решавам да отида в болницата, таква мъка видях...престъпвах бавно с кошницата с Джули и се питах какво правя там, откачих, прекрасни дечица....с толкова тъжен поглед, но изпълнен с надежда...много, много е страшно, това май е най - страшното на света - да боледуват дечица, тежко.
видях и майка, която излизаше от кабинето му и тихо мълвеше - не, не, не, не може да е така, бъркат...мъжът и я подпираше да не падне Cry Cry Cryмилите, дано да е било грешка Praynig
тогава за първи път от 35години чух професора да ми повиши тон, толкова ядосан ми беше, толкова сърдит, забрани ми да стъпвам там...
Дано, дано, дано на никой, никога не му се случва подобно нещо, моля се и това ми е голямото желание за Коледа - да са здрави децата ни и ние за да ги отгледаме Praynig Praynig Praynig Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 5 604
дано никога не се налага на никой да посещава тази болница Praynig, исках да заведа Джули да я види професора след раждането и с целия си акъл, вместо да отида у тях вечерта, аз решавам да отида в болницата, таква мъка видях...престъпвах бавно с кошницата с Джули и се питах какво правя там, откачих, прекрасни дечица....с толкова тъжен поглед, но изпълнен с надежда...много, много е страшно, това май е най - страшното на света - да боледуват дечица, тежко.
видях и майка, която излизаше от кабинето му и тихо мълвеше - не, не, не, не може да е така, бъркат...мъжът и я подпираше да не падне Cry Cry Cryмилите, дано да е било грешка Praynig
тогава за първи път от 35години чух професора да ми повиши тон, толкова ядосан ми беше, толкова сърдит, забрани ми да стъпвам там...
Дано, дано, дано на никой, никога не му се случва подобно нещо, моля се и това ми е голямото желание за Коледа - да са здрави децата ни и ние за да ги отгледаме Praynig Praynig Praynig Praynig
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 2 353
  И аз мисля, че е редно първо да се попитат хората, които са инициатори. Те са хората, които ни подтикнаха да гласуваме така ентусиазирано и развитието на темата тук е тяхна заслуга. На никой не му е удобно да говори за нещо, което някой друг е направил. Ако те откажат по една или друга причина, разбира се, че всички ще се включим.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз предложих да отида, едниствено ако няма други желаещи - наистина е по - добре инициаторите да се заемат с тази задача, предлагам да отида единствено ако няма друга възможност, не съм искала да пренебрегна заслугите на никой.

# 14
  • Мнения: 2 353
  Буболина, разбира се! Дано не си ме разбрала погрешно! Просто се опитвах да обясня, защо в тази тема има толкова малко мнения...

Общи условия

Активация на акаунт