Не чува добре- препоръчайте лекар

  • 700
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Малката от 10тина дни има проблем със слуха. В началото не бях сигурна , но сега вече съм. Водих я при някакво "светило" в Исул- един цървул, който почти ни избута от кабинета като видя  ,че сме с направление, защото не работел със здравната каса.Като му казах ,че ще си платя ни вкара обратно, посрещна две деца и една бременна с димяща в пепелника цигара #Crazy Каза ,че нямала възпаление в ушите, ами от хремата се получавал ефекта на слизане от високо на ниско- демек, заглъхвали и ушите.И като минела хремата щяло да и мине.Ама аз нещо му нямам довери- до сега не се е случвало да не чува заради хремата newsm78Освен това когато се шпояви проблема тя не беше хремава. Искам да се консултирам и с друг лекар, защото сега идват празници, после живот и здраве ще раждам и нещата ще се проточат много.Моля ви , ако имате добър лекар ми дайте координати.

# 1
здравей,
на мен ми препоръчаха д-р Златанов от Военна болница, мисля,че наистина си разбира от работата. ако искаш тел му изпрати ми е-мейла си!
Пожелавам ви успех и дано нищо сериозно да няма

# 2
  • Мнения: 565
Ами да ти го изпратя , ама къде да ти го изпратя?Simple Smile Пусни ми го на лични моля те.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Траспортна болница, Военна, всичко, само ИСУЛ като вариант аз не бих избрала, от лично наблюдение на самата УНГ, отношение на голямо светило и т.н.
отвратих се от това място.

лично мнение

а и голямо светило в ИСУЛ с димяща цигара е познат и доста обсъждан във форума, сигурно си чела, та това светило с какво ви прегледа - микроскоп? замерване на ушите направи ли? графики, това , онова?

това са риторични въпроси, знам че нищо от това не е направил.

# 4
  • Мнения: 3 886
АКО  си сигурна иди в ислул при доцент СПИРИДОНОВА .Там са специалисти и имат аудиотория.ще изследват слуха и ще видите дали иа проблеми.Дано да е нещо като ушна кал и не е сериозно.  bouquet  bouquet  bouquetСамо  да ти кажа недеи да чакаш зада не загуби слуха  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 455
Виж тази тема, може да ти е от полза http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151042.0  Hug

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Fighty - щерката също по едно време беше с намален слух. Много често ми правеше отити и това беше резултата. Така, че вярвам и при твоето дете се касае за същото. Временно явление, което ще отшуми с подходящо лечение при правилния УНГ спец.

Иди в Транспортна б-ца - няма да сбъркаш. Търси Василев, Заяков, проф. Едрев... много са.

...или при него

# 7
  • София
  • Мнения: 3 878
здравей!
препоръчвам ти с две ръце проф. Едрев от Транспортна болница, за мен той е Лекарят-Професионалист с главни букви!!!

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
проф. Едрев оперира дъщеря ми този понеделник Peace, заедно с д-р Василев и д-р Тодорова.
ами Транспортна болница е мястото, няма какво да го обсъждаме просто.

Общи условия

Активация на акаунт