Документи за детска градина

  • 503
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 246
Незнам дали темата е за тук, но ако модераторите преценят да я преместят  Simple Smile

Тъй като с баща му нямаме сключен брак, аз се водя самотна майка. Но в градините в които ще подавам документи за прием ми изискват бележка, че съм такава. Въпроса ми е от къде се вади тази бележка?

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 20:07 от Radina

# 1
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
Струва ми се , че от кметството или общината, в която се водиш на постоянен адрес.

# 2
  • Мнения: 83
Здравей Радина , аз също нямам брак с бащата на детето ми ,аз също ще подавам документи сега ,но директорката ми каза 4е щом детето е припознато не сме били самотни майки ,трябвало да носи моите имена тогава съм била самотна ,ти да не би да имаш друга информация,ще бъда благодарна ако споделиш  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 246
Ох и аз незнам и на мен ми стана чудно, затова питам. В едната градина пишеше какви документи искали и това беше едно от нещата  newsm78 Утре ще питам за подробности и пак ще пиша  Rolling Eyes Дано се включат майки които нямат сключен брак и вече са подали документи за градина  Praynig Като подадох документи за яслата не са ми искали подобни неща. Не са ме питали имам ли брак или нямам с бащата  Confused

# 4
  • Мнения: 1 059
Докумен за семйно положение се вади от общината по постоямен адрес. Но доколкото знам самотна майка се води когато детето е на найно име-не е припознато от бащата.  А можели да споделите какви други документи се искат, че и на нас това ни предстои.

# 5
Ако живеете с бащата на синът ти на семейни начала, не попадаш в категорияна на самотните майки, следователно няма как да се възползваш от възможността за по-лесен прием на детето ти в ДЗ. В България, много двойки са в твоето положение, и съм на мнение, че не е справедливо да се злоупотребява с това право, отредена по закон на действително отглеждащи сами децата си майки и да се отнема законоустановеното право на останалите деца!

Общи условия

Активация на акаунт