Отзиви за ОДЗ 7 Детелина

  • 1 596
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте,
доколкото зная в тази детска градина детето може да учи английски или немски до обяд, а следобед е на "нормална" градина. Много ми се иска да запиша дъщеря ми, но моля за отзиви: как е английската група, директорката, учителките и т.н. Още по-затруднена се чувствам, защото в момента дъщеря ми е в ОДЗ 8 Таврия, която се смята за добра градина, и бих казала, че като цяло съм доволна.
Да не направя грешка ако я преместя? Вместо да изпиша вежди да извадя очи?
Предварително благодаря на всички за съветите...

# 1
  • Мнения: 535
Здравей,
Аз като малка съм била в 8-мо ОДЗ и знам, че наистина е страхотна градина. В момента живея на две преки от 7-мо ОДЗ и когато голямото ми дете беше на 7 мес. подадох молба за ясла. Тогава ми казаха, че има големи шансове да влезне и изведнъж като дойде време да я приемат (т.е. септември тази година) се оказа, че е в резервита. Отидох да говоря с директорката, а тя се държа ужасно. Преди това бях чувала от приятели, че са правили опити да говорят с нея, дори са предлагали спонсорство, но тя ги е гонила като мръсни котета. Как са влезнали тези деца, които са приети, незнам. И така не ни приеха, сега януари ще презаварявам молбата за септември 2007г., даже вече подадох за малкия за 2008г. Иначе наистина е страхотна градина, то затова и има толкова много желаещи за нея, трябва да имаш много силни връзки.
Та моя съвет е да не местиш детето, ако е само заради чуждите езици, защото може би няма да успееш, а и вие наистина сте в едно от най-хубавите ОДЗ-та в София. Доколкото знам и в 8-мо се влиза трудно.

Общи условия

Активация на акаунт