Как да почистя мастило от кожена тапицерия

  • 776
  • 6
  •   1
Отговори
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Това е въпросът ми-ако някой от вас се е справил с този проблем-моля да ми даде съвет.

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И днес чакам отговори Grinning

# 2
  • Мнения: 1 041
Аз чистих с едни гъбички за почистване на м-р Пропър. Донесоха ми ги обаче от Италия. Може и тук да ги има. Приличат на обикновени домакински гъби. Само ги намокряш с вода и почистваш. Последно чистих с микрофибърна кърпа и вода. Препарат за кожа не помага ли?
Аз лично установих, че мократа микрофибърна кърпа чисти по-добре от препарата за кожа, който ползвам.

# 3
  • Мнения: 2 196
С тоалетно мляко - така си изчистих коженото яке от едно мастилено петно. Peace
А ако не ме лъже паметта,ти се беше похвалила,че си доволна от израелския препарат срещу петна - защо на пробваш и с него.Пръсни малко от него на някаква кърпа и опитай полека да го почистиш. Grinning

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
За всички,които се интересуват-днес в магазина на Сано максима ми предложиха гъба-чудо.С нея почестих петната Peace

# 5
  • Мнения: 2 196
Само да ти кажа за гъбата-чудо - като я намокриш,няма да я стискаш силно,че няма да остане нищо от нея.И да знаеш,че малко по малко гъбата ''свършва''. Peace

# 6
  • Мнения: 1 041
Явно и моята гъба е такава! Къде другаде се продават - в Била и Метро виждали ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт