храни и упражнения за раждане

  • 2 953
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Момичета имам съседка,която е с термин 17.12 и ме пита за разни трикове за предизвикване на раждане.Дайте идеи Praynig

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да избягва да предизвиква раждане, че да няма фатални последици.Не е фатално, че е пренослиа 2 дни.Има лекари които я наблюдават.
 Тандури беше писала в нейната тема за раждането, че след като преносила чула, че черешите предизвикват контракции за раждане ShockedКупила голям плик череши, получила разстройство и вечерта родила LaughingМного ме впечатли този неин постинг и го помня Simple SmileДано се включи и тя в темата.

# 2
Здравей!

Зная, че гореща вана / баня отпуска мускулатурата доста и по принцип не е препоръчително да се прави при напреднала бременност, защото рискът от предизвикване на разкритие и контракции е повишен.
Затова предполагам, че в случай на опасност от преносване, това е нещо лесно за прилагане Simple Smile Успех!

# 3
  • Мнения: 1 448
Компот от ананас и някакви малини ми се въртят в ума  newsm78 И секс  Laughing

# 4
  • Мнения: 254
При нас в Пловдив често казват - качи се до Альоша и си готова.
 Ама за къде бърза... Нека докато може да си почива, че ако знае после какво я чака няма да бърза чак толкова. А пък ако е опасно преносването докторите нали ще и кажат.
Пожелавам й леко раждане и спокойно бебенце.

# 5
  • Мнения: 7 414
Секс!Секс!Секс!Разбира се! newsm10
 Повечето бременелки го избягват,да не предизвикат преждевременното раждане!
 Логично е да не се избягва,а даже и да се наблягва на него за закъснялото раждане!
 Всъщност,аз малко се шегувам.Лекарите най-добре би трябвало да знаят за храни и трикове,все пак.....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Повече движение,секс и съм чувала,че стимулирането на зърната на гърдите вършело работа.

# 7
  • Мнения: 1 448
При стимулиране на зърната на гърдите се отделя окситоцин, затова  Wink

# 8
  • Мнения: 683
Да избягва да предизвиква раждане, че да няма фатални последици.Не е фатално, че е пренослиа 2 дни.Има лекари които я наблюдават.
 
Peace

# 9
  • Мнения: 5 362
Да избягва да предизвиква раждане, че да няма фатални последици.Не е фатално, че е пренослиа 2 дни.Има лекари които я наблюдават.
 
Peace
Ама разбира се!Аз преносих 6 дни и нищо ми няма,на детето ми също.
По-добре да не си прави експерименти.

# 10
  • Мнения: 151
 newsm10
При нас в Пловдив често казват - качи се до Альоша и си готова.
 Ама за къде бърза... Нека докато може да си почива, че ако знае после какво я чака няма да бърза чак толкова. А пък ако е опасно преносването докторите нали ще и кажат.
Пожелавам й леко раждане и спокойно бебенце.
 

Общи условия

Активация на акаунт