гумени ботуши

  • 1 112
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
От къде гумени ботуши - по-хубави, във весели цветове, качествени, топлички - дамски и детски? За София.

# 1
  • Мнения: 116
Аз намерих хубави за детето в един ловно-рибарски магазин, специализиран за облекло, намира се на ул. Отец Паисии между Кирил и Методии и Симеон , ама е  много забутано, но са чешки, има детски от 18 номер до дамски и мъжки. От качеството съм много доволна.  Детски видях и на Пиротска по пешеходнатаа зона, много веселки.

# 2
  • Мнения: 549
МЕРСИ, че много обичаме локви  Grinning

# 3
  • Мнения: 301
От къде гумени ботуши - по-хубави, във весели цветове, качествени, топлички - дамски и детски? За София.
http://www.hippoland.net/display.php?page=cat&cat=4&offset=20в Хиполенд има на Бенетон-детски във весели цветове Hug

# 4
  • Мнения: 7 723
В Сити- център София, в магазин Леонардо  на втория етаж има прекрасни за по 20-тина лв Peace

# 5
  • Мнения: 549
В Сити- център София, в магазин Леонардо  на втория етаж има прекрасни за по 20-тина лв Peace

Благодаря Миленка, точно такива си търсех   bouquet Детските също са хубави - взех на малкия едни оранжеви с дебела подплата и едни сини на К&К - той си ги изба. От ловно-рибарския на ул Отец Паисий, казаха, че повечето им стока е на Коледния базар в НДК, нямаше подплатени в момента, но летните ни дъждовни ботуши сигурно ще са от там  Grinning

# 6
  • Мнения: 7 723
ОООООООО, harry , моля Embarassed Embarassed Embarassed
Напоследък това е любимия ми магазин thumbsup
А и с тия намаления напоследък......... Peace

# 7

Общи условия

Активация на акаунт