Колко подаръка ще сложите под елхата?(за децата... )

  • 1 899
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 461
Тази година съм решила подаръци да приготвям само за децата santa2.
Възрастните ще ме извиняват Confused,но точно сега сме с ограничени възможности  33uuДано не ми се обидят Praynig

Под елхата ще сложа подаръци за Тошко,Пламен(моите деца)Никола(на сестричката на мажО),Ина ,Николета(на сестра ми децата)
Диди,Чочко,Ренка,Надето (много близки дечица).

Подаръците ще ги дам на Коледа ....всъщностДядо Коледа ще ги даде Mr. Green santa2,а за Нова Година ще има раздам лакомства в лъскави пакети.

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 12:59 от дими

# 1
  • Мнения: 8 505
Ще получи един подарък.Всъщност и купихме няколко,вече и дадох 2,но само един ще е за Коледа.На НГ-лакомства.

# 2
  • Мнения: 3 334
за вси4ки близки деца ще има подаръци,за Хриси само коли4ка да си бута куклата.До сега е полу4ила 2 подаръка и под елхата ще има само един за нея!

# 3
  • Мнения: 5 577
В голяма чуденка съм как да процедирам.

Едно птиченце ми обади, че за Иван вече има купени шейна, кола с дистанционно и още някаква кола, голяма.
Майка ми ще му купи ботушки, баба ми ще даде пари пак за играчка ... не остана аз какво да му купя, няма нужда от нищо.

Направо незнам, нито дрехи му трябват, нито играчки, проблем ми е да измисля нашия подарък.

# 4
  • Мнения: 6 461
Под елхата ще сложа подаръци за Тошко,Пламен(моите деца)Никола(на сестричката на мажО),Ина ,Николета(на сестра ми децата)
Диди,Чочко,Ренка,Надето (много близки дечица).
Аз права така.... Wink
Нареждам всички подаръци под елхата преди да бъдат подарени. Gift Gift Gift
Като ги погледна и ми става готино Mr. Green.Майка ми  когато бяхме малки правеше така .Слагаше всички подаръци и ние със сестра ми постоянно я питахме ..."тоя подарък за кой е...,а този...,а този ..и така един куп въпроси Crazy

# 5
  • Мнения: 1 734
За всички ще има подаръци, но за сега не съм купила ни един. Само обикалям и набелязвам, време е вече и да ги купувам. Няма да ги слагам под елхата защото е вдигната на високо иначе ще има опасност да бъде съборена

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Под моята елха, т.е борче - само за моите деца.

# 7
  • Мнения: 3 146
Тази година синът ми (2г.11м) за първи път ми каза "Искам и аз Коледа и подаръци!", понеже нали по ТВ все дават разни филмчета за Коледа, та сме решили - на Коледа под елхата много подаръци, а за РД (22 януари) - един, но много хубав.
 Hug

# 8
  • Мнения: 6 206
Под нашата елха - за моя калпазанин - 3 пакета, бях се зарекла само един, но много книжки накупих след като ми разтопи сърцето с един разказ за Грозното патенце, придружен с вайкане "горкото пате, горкото пате". Та приказки има в изобилие...
Разни подаръци за племениците ми.
Всичко друго за познати и близки деца вече тръгна по куриер.

# 9
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз тази година се изтерикатих и ще мина по тънко, на семеиство по един семеен подарък, на сестра ми и мъжа един общ подарък за дома , на свекито и на тях идин за дома и така , на мъжо вече взех  пуловер и даже вече го облече а на детето събирам идеики още но няма да е нещо голямо за да не се разглезва много.

# 10
  • Мнения: 6 461
Аз попитах Тошко като дойде Дядо коледа какво иска да му остави под елхата ?А той ми отговори.
-Дядо Коледа,какво имаш в чувалчето ...,я да видя:mrgreen:

# 11
  • Мнения: 645
Два под домашната елха и по още доста във всички баби и пра-баби Crazy

# 12
  • Мнения: 1 877
Аз подарявам само на децата - никога на възрастни.На мен ми подаряват на НГ,защото точно на 31 имам РД.

# 13
  • Мнения: 4 406
подаръци ще има за всички от сърце  Laughing
за децата - поне по 2

# 14
  • Мнения: 1 640
Под елхичката ни има място само за дет. подаръци-голяма шейна/дървена/,образователна игра с цифри,Мечо Пух,доктор.ком-т,кошарка с кукла и други,ако донесат роднини.Тази година се олях с покупки за малката,защото ще й е първата съзнателна Коледа,т.е. вече разбира,че има празник.А и бибата си пратихме на добрия старец още ноември,та сега той ще  възнагради доброто дете с повече подаръци!

Общи условия

Активация на акаунт