Избелваща паста за зъби?

  • 39 501
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Има ли наистина подобно нещо или всичко е реклама и привличане вниманието но клиента? Вие ползвали ли сте някоя марка, която реално да има ефект?

# 1
Има една нова паста за избелване на зъби на Блендамет,изглежда ми хубава,не знам да ли някой я е ползвал   newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
използвала съм много, но най-доволна съм от Аквафреш-whitening  newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 4 746
помня, че единствената, при която видях да има видим ефект беше Вадемекум, някаква експресна май се водеше. За 10 дни трябваше да има видим резултат май. За нея помня, че беше добра.
Аз също искам да си намеря хубава избелваща паста  newsm78 Гледах някакви неща все с такава цел, марката беше Пърл Дропс или нещо такова. Знаете ли нещо за тях ?

# 4
  • Мнения: 505
Преди две-три години ползвах пърл дропс и нямаше никакъв ефект, тази година възложих доста надежди на белия елжидиум, но и тук разочарование  Confused

# 5
  • Мнения: 44
probvai parl drops,ima ja po xubavo zaredenite apteki,ima efekt,a i nisto ne ti kostva da opitash uspex

# 6
  • Мнения: 2 152
Най-хубавата и експресна паста за зъби за избелване е Елгидиум на Пиер Фабре.Има я само в аптеките и струва към 6лв. Аз я ползвам от половин година и съм много доволна. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 160
Най-хубавата и експресна паста за зъби за избелване е Елгидиум на Пиер Фабре.Има я само в аптеките и струва към 6лв. Аз я ползвам от половин година и съм много доволна. Peace
smile3521

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Най-хубавата и експресна паста за зъби за избелване е Елгидиум на Пиер Фабре.Има я само в аптеките и струва към 6лв. Аз я ползвам от половин година и съм много доволна. Peace
И аз позлвам тази - доволна съм,но ефекта определено не е чудодеен и изисква постоянство. Иначе съм хвърлила око на една избелваща Блендаменд Thinking

# 9
  • Мнения: 1 205
Аз също препоръчвам Елгидиум.

# 10
  • Мнения: 8 505
Доста нахвалиха Елгидиум в една тема.За съжаление търсачката отново не работи,за да ти пусна линк.

# 11
  • Мнения: 3 453
аз си взех пърл дропс избелваща паста но е от няколко дни и още не виждам резултат,между другото чух че избелващите пасти увреждат зъбите.Вие как смятате?Имате ли такава информация?

# 12
  • Мнения: 4 473
Доста нахвалиха Елгидиум...

Чувствителността на зъбите ми толкова силно се увеличи след употребата на тази паста, че в дадени моменти виех от болка. Не можех да повярвам, че това ми се случва, но в мига, в който спрях да я ползвам - проблемът ми отшумя. Въпреки всичко за едномесечна употреба ефектът при мен беше нулев.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Най-хубавата и експресна паста за зъби за избелване е Елгидиум на Пиер Фабре.
И аз позлвам тази - доволна съм,но ефекта определено не е чудодеен и изисква постоянство.


Съгласна съм с Камамбер, и аз я ползвах, но ефекта наистина не е задоволителен.

Избелващ ефект има Parodontax, понеже съдържа сода, но аз я ползвах когато имах проблем с венците.

# 14
  • Мнения: 527
Още един глас за Елгидиум, ползвам я сутрин, а вечер с Парадонтакс.

Общи условия

Активация на акаунт