Гледам сега Диди Дрингова

  • 3 070
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Гледам, слушам сега Искрено и лично. Диди Дрингова, жената на Искрен Пецов, е бременна. Чакат второ дете.
Не се сдържах да пусна една клюкарска тема. Simple Smile

Тази жена ми напомня на тризначките по поведението си по принццип. Въпреки че днес се държи много смирено. Даже е мълчалива.  Rolling Eyes Явно от хормоните.

Е, най-важното - да е живо и здраво чаканото бебе.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
И на мен ми направи впечатление,че се е кротнала Grinning,а и доста се изненадах че е бременна.Да са живи и здрави.

# 2
  • Мнения: 9 990
Ами може да и е лошо, нормално...иначе току -така да се кротне тя и да не зяе нещо-не вярвам. Stop

# 3
  • Мнения: 467
Гледам, слушам сега Искрено и лично. Диди Дрингова, жената на Искрен Пецов, е бременна. Чакат второ дете.
Не се сдържах да пусна една клюкарска тема. Simple Smile

Тази жена ми напомня на тризначките по поведението си по принццип. Въпреки че днес се държи много смирено. Даже е мълчалива.  Rolling Eyes Явно от хормоните.

Е, най-важното - да е живо и здраво чаканото бебе.


Абе, не че са ми симпатични тризначките, ама по-са някакси човечни... Незнам защо тая жена просто не мога да я дишам #Cussing out
Но да кара дано лека бременност и да им е здраво и щастливо детенцето!

# 4
  • Мнения: 2 013
Тази жена с какво се занимава, освен че кряка тук там в разни предавания и се прави на велика?

# 5
  • Мнения: 467
Има магазин за дрехи ( това в "Сблъсък" го е казвала).Нещо като бизнес дама го раздава Outta Joint

# 6
  • Мнения: 7 640
Гледам, слушам сега Искрено и лично. Диди Дрингова, жената на Искрен Пецов, е бременна. Чакат второ дете.
Не се сдържах да пусна една клюкарска тема. Simple Smile


ооо, аз това инфо го знам от събота- в някакво жилто предаване на кабелните я интервюираха.
Искали да се подмладят с  ново бебе Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт