бебешки дневник

  • 1 037
  • 9
  •   1
Отговори
[size=14pt] здравейте мами, преди около месец бях попаднала на линк
качен във форума от една от мамите за сваляне на бебешки дневник, не беше на български но смятах да си го преработя само че тогава нямах много време и демо велсията изтече и сега не се сещам адреса да си го дръпно отново newsm78. Много ве моля ако някой си го е дръпнал да ми каже от къде, благодаря предварително Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 2 616
Обаче като го инасталирам и му вкарам "ключа", уж ме поздравява за успешния опит,  пък после като искам пак да го отворя пак почваме отначало-пак инасталации, пак ключ, пак поздравления и пак ми тече пробния период, не ми се получват нещо нещата-знаеш ли защо така?

# 3
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
и при мен първия път стана така, но се оказа, че трябва да изчакам повечко да се зареди на екрана. и стана

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Обаче като го инасталирам и му вкарам "ключа", уж ме поздравява за успешния опит,  пък после като искам пак да го отворя пак почваме отначало-пак инасталации, пак ключ, пак поздравления и пак ми тече пробния период, не ми се получват нещо нещата-знаеш ли защо така?

А ключа откъде го взимаш newsm78

# 5
  • Мнения: 2 616
Съпругът ми беше изтеглил преди време някаква програмка, която ти намира регистрационните ключове за всякакви хакнати програмки, но ако искаш да знаеш коя точно е програмката трябва да питам, че и идея нямам кое от всичко по компютъра е тя.

# 6
  • Мнения: 1 289
И аз си го свалих,ама къде се намира тоя ключ? Не го въвеждам...пиша си по дневника и като искам да изляза всичко се изтрива и трябва пак наново да го инсталирам...

# 7
Аз пък си пиша в едно красиво бележни4е,когато и както искам и нищо не ми се изтрива...

# 8
  • Мнения: 82
И аз търся този ключ....моля ви кажете го!

# 9
  • Мнения: 439
Аз също си имам дневниче newsm74(само за 15левчета) и не се тормозя излишно като вас.

Общи условия

Активация на акаунт