Възможни ли са болки в корема от зеленчуково пюре?

  • 626
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Помощ!Не знам какво да правя.Вчера преживях най-кошмарните 2 часа,откакто бебка се е родила.От коликите не е пищяла така,както вчера.Възможно ли е да е реакция от зеленчуковите пюрета.От 1 месец ги давам,но не е реагирала така досега.Или пък от зъбче,но не виждам признаци за появата на такова.Тя е на 5мес. и половина.Багодаря предварително!Ако спра пюретата какво друго да давам,освен АМ.

# 1
  • Мнения: 983
Възможно е да е от зеленчуковото пюре. От какво беше пюрето? Преди давала ли си същото?

# 2
  • Враца
  • Мнения: 109
Възможно е.Имахме и още имаме същия проблем.Нашия лекар каза, че когато растат зъбки е нормално да има и храносмилателни смущения.Препоръча ден-два да останем само на АМ.По-добре питай педиатъра.

# 3
  • Мнения: 100
Пюрета съм давала вече от всичко.Последното беше плодово-зеленчукова смес.Педито ме посъветва да не ги спирам,че трябва да въвеждам жълтък.

# 4
  • Мнения: 475
Жълтъка може да почака!Възможно е да е от пюрето.То какво беше!Замести го с каша-безглутенова. eat

# 5
  • Мнения: 6 164
Щом ги яде от цял месец не мисля, че е от тях.
Освен ако не си дала нещо ново. Нов зеленчук?
Може да е от зъби, независимо, че нищо не се вижда. Пробиването на зъба във венеца също е болезнено.
Трябва да наблюдаваш държанието на детето. Свиваше ли се, напъваше ли се, или пък хапеше настървено всичко, което добара, търка нослето и устата с юмруче? Такива неща могат да те ориентират кое точно не му е наред. Аз лично познавам почти всеки плач на Криси. Кога е гладен, или му се спи, или е зъбче, или неспокоен, че е сред нова среда и непознати...

Общи условия

Активация на акаунт