Препоръчайте във Варна

  • 2 440
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
кажете МОЛЯ къде във Варна има добри козметички за кола маска... Praynig
ако дадете цени и телефони цена няма да имате  Hug

# 1
  • Мнения: 1 448
От моята съм много доволна - цял триъгълник - 7лв ли беше, 6 ли, не помня точно, много съм доволна от нея. Студиото е под Чаталджа, ако искаш ще ти дам телефон и адрес  Peace Бях я препоръчала на една дама от форума, ако е ходила при нея може и тя да сподели мнение  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Ами чакаме Hug

# 3
  • Мнения: X
Марияна ли е дамата? На Ген . Столипин? Защото си запазих час за вдругиден...за общи бикини - тя каза "цял триъгълник" - не знам как се казва когато не искаш да имаш нито косъмче:)за пръв път ще ми е, така че очаквам кръв:) Малко ме е страх - споделете момичета.

# 4
  • Мнения: 32
Мисля на мен я преоръча Марияна, ходих и останах доволна Simple Smile Аз също отидох за пръв път за цял триъгълник, не беше толкова страшно  Grinning

# 5
  • Мнения: X
Благодаря Ilinka, ще споделя опита в петък след като е минало делото:)

# 6
  • Мнения: 1 540
Аз ходя в Сън Вижън, там има една женица, която си върши работата супер. Намира се на ул. Тодор Икономов зад Винса. Телефона им е 61-00-43. За триъгълник (цял) взима 7 лв, за цели крака - 15, за половинки крака - 8.   Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мерси много...продължавам да събирам мнения Simple Smile) Hug

# 8
  • Мнения: 769
Мария, 'Студио Дивайн', на ул. Марко Балабанов. Ходя при нея от 3 години. Някой случайно ми я беше препоръчал. Пъргаво работи. Завела съм и' поне 3 редовни клиентки.

# 9
  • Мнения: 1 448
Телефона на моята е 608694, а адерса - Л.Каравелов 56, студио Егоист  Hug

# 10
  • Мнения: 107
Мнооооого е добра Марияна!!! Аз от две години ходя при нея и съм много доволна! Моя приятелка ходи от години при нея и ми я препоръча, за което и благодаря  bouquet

# 11
  • Мнения: X
Да споделя - вчера ходих при Марияна. Понеже съм се бръснала някъде към 5 години - космите ми бяха много твърди, кожата ми е много нежна и доста боля тече и кръв..така прилично, но съм много доволна. Марияна е много пъргава, търпелива и разбираща. Когато много ме заболи изчаква десетина - петнайсет секунди да се поуспокои кожата и отново започва . За не повече от 10 минути бях готова. Маската която използва ми прилича на домашно производство- такава златиста, каквато е от захар и лимонтузу, но почиства много добре и най - важното - за еднократна употреба е- не я връща повече при останалата смес! След около 20 тина дни до месец пак съм там! Препоръвам Ви я! Heart Eyes Hug

# 12
  • Мнения: 13 512
И аз категорично подкрепям мариана.ходя при нея от 6-7 години. Преди това съм ходила къде ли  не. тя цял живот това е правила- има страхотен замах, работи бързо и безболезнено. Цените са според мен дори ниски. Ако ще ти е за първи път- съветвам те при нея да е. освен това- от тази кола  космите  не се късат, както от другата в мшинките.

# 13
  • Мнения: 3 011
Дайте кординати на тази дама бе хора  Laughing - Марияна....

# 14
  • Мнения: 3 622
И аз се интересувам от тази Мариана. Дайте по точен адрес и телефон момичета

Общи условия

Активация на акаунт