Болка ниско долу-нормално ли е?

  • 1 709
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
 Здравейте бъдещи и настоящи мами  Simple Smile
Бременна съм в 19 г.с.Дне сследобед , изведнъж ме заболя корема ниско долу и все още ме боли.Пих Но-Шпа, но не ме отпуска. Обадих се на гинеколкожката , която ми следи бременността, но тя ми каза:"Нищо ти няма". Аз обаче се притеснявам, защото съм чела , че такава болка е нормално да има докъм края на третия месец.На някой случвало ли му се е и има ли място за притеснения според вас? Предварително благодаря за отговорите  Simple Smile

# 1
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
След като се притесняваш и считаш тези болки за не нрмални, а и нямаш доверие явно на гинеколожката си, ПОТЪРСИ второ мнение!

# 2
  • Мнения: 481
Mina_21 ,здравей.аз тази сутрин неможах да стана,защото също имах болки ниско долу в корема(бременна съм в 5ти месец).Това което разбрах е че е възможно от самото нарастване на матка...поне така ми обясни лекарката...Аз освен тези болки имах и много твърд корем,което предполага че имам контракции,просто си почивай повече.

# 3
  • Мнения: 47 897
не е нормално да имаш болка,и то след но-шпа,според мен отиди в някоя от големите аг-болници да те погледнат,няма да те върнат и работят денонощно,а лекарите са добри!а  пък наличието на втвърдявания на корема са си чисти контракции,аз изкарах втората си бременност с постоянни контракции,но под строго лекарско наблюдение Wink,пие се и магнзий,и др лекарства ако има болки и т н,личното ми  мнение е-потърси сериозен лекар Peace

# 4
  • Мнения: 373
 Ами, моя корем не е твърд.Болката е малко по-слаба от следобедната, но я има  Sad

# 5
  • Мнения: 146
не се притеснявай аз съм в 24 г.с. и от време на време имам болки долу, просто бебето се върти и се натиска към коремната стена. също така като се бута така ти притиска и пикочния мехур и може дори и да не ти се е ходило до тоалетната да ти се допишка изведнъж неудържимо.
Все пак щом се притесняваш иди на лекар утре за всеки случай.
Стискам палци и леко раждане

# 6
  • Мнения: 2 019
не е нормално да имаш болка,и то след но-шпа,според мен отиди в някоя от големите аг-болници да те погледнат,няма да те върнат и работят денонощно,а лекарите са добри!а  пък наличието на втвърдявания на корема са си чисти контракции,аз изкарах втората си бременност с постоянни контракции,но под строго лекарско наблюдение Wink,пие се и магнзий,и др лекарства ако има болки и т н,личното ми  мнение е-потърси сериозен лекар Peace
Peaceне е нормално и според мен

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
На мен пък моята лекарка ми каза,че е нормално да имаш болки ниско както при цикъл и то около датите които по принцип ти идва,така че мисля не е проблем.Аз си имах такива всеки месец.

Общи условия

Активация на акаунт