"Изкривеното" шише на ЧИКО?

  • 1 153
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 262
Да си призная, купих си новото шишенце на ЧИКО, което се води против колики или бля-бля там си! Има едно силиконово кръгче на дъното и пластмасова капачка с дупки,най-големия майтап е, че продавачките в големия магазин на КОМСЕД не можаха да ми обяснят как се действа с него, маха ли се силиконовото кръгче като давате да суче от шишето? Защото ако е така, то става една цапаница, махаш-слагш, че нали не можеш да го държиш право иначе, ще изтече млякото през дупките ако го няма силикона там! Ако някой ползва такова шише да ми обясни набързо за какво става дума! Не съм тъпа, бързо схващам  Laughing !
Пускам питането в този подфорум, защото тук се ползват най-много шишенца!  Laughing

# 1
  • Мнения: 198
Нищо не се маха, сглобяваш го и ползваш Peace Силиконовото кръгче, действа като клапа май Wink слага се с изпъкналите работи навътре Grinning

# 2
  • Мнения: 318
I az imam takova 6i6e. Ni6to ne se maha, deistva to4no kato klapa kakto e kazala prednata potrebitelka. Kato slaga6 6i6eto za izvarqvane ili sterilizirane vadi6 gumi4kata i posle pak si q slaga6 taka, s bob4etata navutre. Ama 4e obqsnenie napravih ooooh!

И аз имам такова шише. Нищо не се маха, действа точно като клапа както е казала предната потребителка. Като слагаш шишето за изваряване или стерилизиране вадиш гумичката и после пак си я слагаш така, с бобчетата навътре. Ама че обяснение направих

Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 20:05 от Vivi

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Както вече са ти писали - махаш кръгчето само когато миеш и стерилизираш, а после при хранене пак си го слагаш на мястото му  Simple Smile
Шишето е много хубаво и удобно  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Мерси момичета! И аз така предположих но все пак да питам!

# 5
някой знае ли дали се продава отделно клапата против колики

# 6
  • Мнения: 6 164
Да, и ние го имаме, но много не мога да го похваля.
Като беше по-мъничък Криси сучеше по-бавно и правеше по-малки глътчици и с мекия каучуков биберон се пиеше лесно - въздухът смогваше да влезе през клапите. Но сега вече не е така. Аз смених биберона със силиконов /другия логично бързо даде фира/ и дали заради това, дали заради по-усиленето сукане, но въздух не влиза през нито една от двете клапи, а през отвора на биберона и едвам пие. Rolling Eyes Вярно, вече нямаме опасност от колики, но си е гадно и некомфортно за самото бебе. Голям боклук.

# 7
  • Мнения: 209
Противно на всеобщото мнение, аз шишетата на Чико не ги харесвам особено.
Ние си ползваме на Авент и Bebe Confort и съм много доволна и от двете.
А иначе по въпроса- клапата е против колики- не позволява на въздуха да преминава през биберона, а го задържа в шишето( на повърхността на млякото) Уж де Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз съм много доволна от това шише. Силиконовата клапа я изварявам с шишето. Ползвам обаче само каучукови биберони и въздух си влиза без проблеми.

# 9
  • Мнения: 2 498
Момичетата са ти казали вече, че не се маха....и аз съм много доволна от шишето...

# 10
  • Мнения: 2 936
Но сега вече не е така. Аз смених биберона със силиконов /другия логично бързо даде фира/ и дали заради това, дали заради по-усиленето сукане, но въздух не влиза през нито една от двете клапи, а през отвора на биберона и едвам пие. Rolling Eyes Голям боклук.

аз смених Чико-то с Авент към годинка...имахме същият проблем...
може би когато пораснат и сучат по-силно,се получава така  Rolling Eyes

но по-принцип съм доволна от този модел на ЧИКО...и от шишето и от каучуковите биберони...нищо че ги сменях,всеки месец Peace

# 11
  • Мнения: 26
Здравейте мами!!!!  bouquetп
 Имам 2 шишета Чико,едното е въпросното "Изкривено"шише.Много сам доволна,може лесно да се измие(дори и на трудно достъпните места).От както го имам (3 месеца )само него използвам за мляко. Hug

# 12
  • Мнения: 948
Момичетата са ти казали вече, че не се маха....и аз съм много доволна от шишето...
PeaceАз също съм от доволните. Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 142
И от мен един глас за изкривеното шише на Чико.

# 14
  • Мнения: 1 446
Момичетата са ти казали вече, че не се маха....и аз съм много доволна от шишето...
PeaceАз също съм от доволните. Hug
Peace

Общи условия

Активация на акаунт