АМ след годинка

  • 1 189
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Мами, има ли Нутрилон 3 и лесно ли се намира? Веднага след навършване на една годинка ли трябва да минем на него? Това са ми въпросите.

# 1
  • Мнения: 8 505
Има,да.Мисля,че ще го откриеш лесно (вече не купувам,за съжаление Confused).Аз започнах да го купувам доста късно,дъщеря ми беше на близо 2г,до преди това не го внасяха (или поне аз не съм намирала).

# 2
  • Мнения: 27 524
Не е задължително, може да си продължиш с двойката, може и да минеш на тройката след годинка, да. Както прецениш.

# 3
  • Мнения: 390
Има го навсякъде, където продават АМ.
Аз го купувам от Метро- 8,30лв.Малко по-скъпо е от 1 и 2, но пък не свършва толкова бързо Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 340
mila може ли малко информация и за мен този нутрилон 3 с други мерителни л. ли е та казваш, че не свършва толко бързо. Ние сме на джуниър и доста бързо се изчерпва. Благодаря. Grinning

# 5
  • Мнения: 1 448
Мисля, че свършва по-бавно, защото пият по-малко, но при нас свършва за 2-3 дни  Laughing Давам му Нестле  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 6 062
Има го, но е малко по-скъпо! Confused

# 7
  • Мнения: 390
mila може ли малко информация и за мен този нутрилон 3 с други мерителни л. ли е та казваш, че не свършва толко бързо. Ние сме на джуниър и доста бързо се изчерпва. Благодаря. Grinning
Не, мерителните лъжички и грамажа са същите, просто малкия пие мляко само вечер и то само 90мл, та затова не свършва толкова бързо Laughing Peace

# 8
  • Мнения: 7 640
аз пък до 13мес вземах Фризо2, после минах на Нидо- за възрастни.
Чисто отдавна не го пият, сипвам в кремчетата.

# 9
  • Мнения: 1 679
Между 1 и 3 години, Селиа предлагат адаптираното мляко Селиа Дивелъп 3.
Можеш да прочетеш в сайта им повече информация за състава - няма да копирам тук текста.
Ето адреса:
www.celia-bg.com

# 10
  • Мнения: 124
Благодаря за отговорите. Не ме радва много фактът, че е по-скъпо от 1 и 2, защото при нас доста бързо върви - все още пие по 500-600 мл. Затова и не добавям в нищо друго. Но здраве да е. Laughing

# 11
  • Мнения: 7 640
Между 1 и 3 години, Селиа предлагат адаптираното мляко Селиа Дивелъп 3.
Можеш да прочетеш в сайта им повече информация за състава - няма да копирам тук текста.
Ето адреса:
www.celia-bg.com

аз не забелязвам изрично да пише, че е адаптирано.
Не съм виждала АМ за над 1 год.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 645
Давам Фризо 3 но вече не иска да го пие Sad- славам в попарата сутрин,в кремчета супите...
Пие понякога кисело мляко ,но и нето предпочита с лъжица....

# 13
  • Мнения: 1 679
Между 1 и 3 години, Селиа предлагат адаптираното мляко Селиа Дивелъп 3.
Можеш да прочетеш в сайта им повече информация за състава - няма да копирам тук текста.
Ето адреса:
www.celia-bg.com

аз не забелязвам изрично да пише, че е адаптирано.
Не съм виждала АМ за над 1 год.


Права си, млякото е за растеж на деца от 1 до 3 годинки, което обаче означава, че формулата му е адаптирана за тази възрастова група.

# 14
  • Мнения: 124
Sorry, че пак повдигам темата, но се оказва, че в Търново, където живеем, това мляко не се намира. От една аптека ми предложиха да ми го доставят на цена около 10 лв., та искам да попитам: това много по-скъпо ли е от Метро, например? Тоест, има ли смисъл да си го купувам от най-близкото Метро до Търново - това в Русе, или не си струва?

Общи условия

Активация на акаунт