упражнения на бременни

  • 673
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравейте мами с опит:)

Има ли сайт с видео упражнения за бременни( начин на дишане, който спомага за изгонването на плода и т.н.). Пуснах търсачка ама нищо не намерих. А който не ходи на такива курсове акушерката ли обеснява какво да се прави и как да се диша?

# 1
  • Мнения: 9
Zdravejte i ot men. i az silno se interesuvam ot tazi tema, dori ako nqkoj znae kyde ima takiva kursove za bremenni vav Varna, please...

Pozdravi i usmihnat den na vsi4ki!

Presy

# 2
  • Мнения: 527
Zdravejte i ot men. i az silno se interesuvam ot tazi tema, dori ako nqkoj znae kyde ima takiva kursove za bremenni vav Varna, please...

Pozdravi i usmihnat den na vsi4ki!

Presy


За такива курсове съм чувала,че има в Тим,тази която водела,била много добра,но не съм ходила

# 3
  • Мнения: 260
Ето на този сайт има няколко упражнения за бременни http://www.biberonbg.com/info/fitnes_i_bremennost.htm
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=31&id=2254 - и тук има малко
Виж, за курсове идея си нямам.  Thinking

# 4
  • Мнения: 146
Presy, такива курсове има и в АГ във Варна -1 път седмично са в сряда,45 мин. Аз лично не ходя там, защото правят всеки път едно и също упражнение+ разходки в кръг и обикновенни раздвижвания.Сякаш ми се иска нещо по -ползотворно. Цената е 50 лева, някъде на първият етаж се плаща. Леко раждане!

Благодаря Ви за отговорите мамчета! Hug

# 5
  • Мнения: 4 621
Аз си бях купила касетка с упражнения за бременни - Фитмама. Правих ги и чесно казано се чувствах отлично Laughing

# 6
  • Мнения: 2 616


За такива курсове съм чувала,че има в Тим,тази която водела,била много добра,но не съм ходила

Обадих се да питам в ТИМ и ми казаха, че започват с новата група на 08.01 от 16.45ч. Упражненията ще са 2 пъти седмично по това време, 45 минути, под формата по скоро на Пилатес-упражнения и контролирано дишане. Говорих с дамата, която ще води курса и на мен специално ми допадна, това което ми обясни. Телефонът й е 0886 148 771-Юлия, ако ти се доще и ти да поговориш с нея.

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 18:28 от IvelinaKancheva

# 7
  • Мнения: 527


За такива курсове съм чувала,че има в Тим,тази която водела,била много добра,но не съм ходила

Обадих се да питам в ТИМ и ми казаха, че започват с новата група на 08.01 от 16.45ч. Упражненията ще са 2 пъти седмично по това време, 45 минути, под формата по скоро на Пилатес-упражнения и контролирано дишане. Говорих с дамата, която ще води курса и на мен специално ми допадна, това което ми обясни. Телефонът й е 0886 148 771-Юлия, ако ти се доще и ти да поговориш с нея.
[/quote]



Благодаря за инфото,точно за тази мацка Юлия става въпрос.Ще се обадя да проверя и аз след Нова година,че до сега не трябваше да се натоварвам с упражнения,а имам много филмчета с Пилатес,но не знам кое е полезно и кое не. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт