подарък за симпатичен колега

  • 5 539
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте момичета,очаквам кактообикновено дами помогнете че съм в чуденка...
мой колега имаше рожден ден в събота и искам да му подаря нещо,символ на това че го уважавам.
В никакъв случай неискам да е нещо голям(особено преди Коледното пазаруване)но нещо символично което би държал на бюрото си преимерно.....
Давайте идеи!

# 1
Щом искаш да го(подаръка) държи на бюрото си, естествено подари му чаша за моливи, ефекта ще е много по-голям ако в нея сложиш и един презерватив. Laughing

# 2
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Вземи му нещо от рода на "Перпетум мобиле" (не съм сигурна, че така се казва и пише). Онези неща с по няколко топчета дето се въртят непрекъснато или две топчета, които се удрят постоянно! Дано дасе сещаш акво имам в предвид, че съм малко трудна в обясненията! Те стават за бюра! Успех и дано да си ме разбрала

# 3
# 4
ти да не си решила да го сваляш? Чак пък и на бюрото да си го държи... да си спомня за теб ли  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
gery gerry благодаря ти за съвета,със сигурност ще разгледам подробно сайта,и идеята за тази химикалка много ми харесва.
какво друго освен джаджа която да седи на бютрото бихте ми препоръчали?

# 6
  • Мнения: 6 155
.
какво друго освен джаджа която да седи на бютрото бихте ми препоръчали?

Ми щом е за симпатичен колега - твоя снимка в рамка  Mr. Green Ако е от по-специална фотосесия със сигурност ще си я държи на бюрото... а и не само там Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 881
Кожен портфейл добра идея ли е, уж неутрален подарък, но често ще се сеща кой му го е подарил Laughing

# 8
  • Мнения: 936
Имам идея заподарък, който не е точно за бюро, но може да се носи навсякъде. В книжарниците и дори магазини със сувенири се продават едни мънички красиви книжки, по теми. Има за приятелството, любовта, семейството и т.н. На всяка страничка има интересна мисъл по темата от известна личност. Дано да си ме разбрала.

# 9
  • Мнения: 1 455
Мама Буби за тези ли имаш впредвид.?Наистина са много хубави и аз за тях се сетих.http://simetro.com/books/index.php

# 10
  • Мнения: 936
Точно те! Според мен са подходящ подарък в много ситуации Laughing.

# 11
  • Мнения: 121
С колегата, с който седим в една стая си подаряваме подаръчета за РД-тата. Досега съм му подарявала headset за компютъра, писалка и чаша. Тая година обаче нямам представа... Ще следя темата за идеи Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 268
Хубавата книга е винаги желан подарък.Това с малките книжки е готина едия,но аз бих ти предложила една книга,която взех на сестра ми за коледа-Оскар Уайлд-Избрано.Цената е 12 и нещо лв.Снощи я разгърнах,най добрите приказки,разкази и мисли на писателя са там.Страхотна е.

Общи условия

Активация на акаунт