Главоболието

  • 994
  • 12
  •   1
Отговори
Бременна съм в 17 г.с.с второто си дете. Искам да питам има ли някой с моя проблем, защото вече много взех да се плаша да ли това е от бременността или ми има нещо друго, а именно за главоболието. През деня ми нямя нищо ,но през ноща и на сутринта ставам с главоболие, което през деня отминава, като искам да оточня, че си премерих кръвното тази сутрин и ми е 100/60, като нормалното за мен преди да забременея  е 110/70.Незнам дали е от кървното и ли от бременността ,но вече какви ли мисли не ми минават през главата. Ако има някой с моя проблем, моля нека ми пише.

# 1
  • Мнения: 8 505
Консултирай се с лекарят си,ако е необходимо,ще ти пусне изследвания.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 911
Може да е от ниско кръвно, пий повече течности, напр. айрян със сол, 1/2 чаша вино вечер и т.н.
Ако не ти минава - отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 6 461
Пий повече течности и си направи консултация с лекар. Peace
(Преди два дена имах страшно главоболие и тогава се замислих,че не приемам никакви течности.Изпих няколко чаши вода и главоболието ми отмина)

# 4
  • Мнения: 2 019
и аз имах много силно главоболие през бременноста,но не сам пила нищо за него

# 5
  • Мнения: 104
Консултирай се с лекарят си,ако е необходимо,ще ти пусне изследвания.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 708
И аз имах страхотно главоболие по време на цялата бременност. По принцип страдам от мигрена, но тогава направо не се траеше. При първия тежък пристъп ми направиха изследвания и всичко беше ок. Докторите казаха, че няма проблем да пия аналгин, но без да прекалявам. Така и правех  Peace

# 7
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, напълно те разбирам.По принцип съм със страшно главоболие и повръщам.Зверски е при мен!
Иди на лекар, доколкото знам докато си бременна не би трябвало да те боли глава!
Аз по време на бременност, не съм имала проблеми! Flutter

# 8
  • Мнения: 902
 Мили4ко,марш на доктор.
Може да е от хормоналния дисбаланс, но нека си те прегледат,zа сигурност.
Съгласна съм zа те4ностите, колкото можеш пийвай водица и други нещица.Най добре минерална вода.
А ина4е нали си zнаеш, НИЩО ДРУГО ОСВЕН ПАРАЦЕТАМОЛ, не повече от 3 пъти на ден. Peace

# 9
  • Мнения: 2 952
Не  взимай хапове , защото незнаеш от какво ти е главоболието.Попитай доктор.Пий много вода , дишай чист въздух , по-малко лежи и спи...разхождай се.На мен това ми помагаше.

# 10
  • Мнения: 260
И аз първите месеци имах много силно главоболие. Не съм пила никакви хапчета, само повече течности. После към 4-5 месец вече отмина този проблем. Питай все пак и твоя лекар за съвет.

# 11
  • Мнения: 87
Аз пия половин парацетамол, или същия разтворим - панадол. Но ако не ти действа няма смисъл да пиеш хапчета.  Naughty

# 12
  • София
  • Мнения: 7 020
Аз съм с мигрена, по време на бременността съм имала адски пристъпи. Пиех солпадеин, но поискай гинеколога да ти пусне изследвания и не се притеснявай, най-вероятно е от бременеенето, успех!

Общи условия

Активация на акаунт