Как спят децата ви?

  • 1 269
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 362
На тишина или не им пречи ако има шум?
Кали в началото не я бъркаше,но после свикна да спи на по-тихо.Е,не съвсем на гробна тишина,но пак се съобразявам с нея и не смея да вдигам много шум.
Идеята за този въпрос ми дойде, по повод предстоящите празници,които както всички знаем не минават без прословутите пиратки и бомбички,които аз много мразя.

# 1
  • Мнения: 1 037
Тедке,и аз ненавиждам пиратките!Данчо спи на шум,поради простата причина,че в нашия блок все някой прави ремонти,но....незнам,най-вероятноще се събужда от гърмежите по празниците!Аотделно,че не спи въобще спокойно,за мен се задаватбезсънни нощи.Иблагодаря за поздравите в градската тема! Wink

# 2
  • Мнения: 2 952
   Е, предполагам , че  при пиратките ще се събуди бебешока , но пък е един път в годината , празник е ...какво да се прави .....Тук пиратките са  забранени , а и Нова  Година не се празнува , понеже еврейската нова година беше лятото ....Но по принцип в БГ е така - луда работа Mr. Green Веселят се хората ....нека ....няма  мамите  да сме кисели баш на Нова Година , че  са ни събудили децата , като някои стари свекърви .... Grinning Мрън , мрън....децата спят , тишина Rolling Eyes Simple Smile Нова  година е !

# 3
  • Мнения: 1 037
Петя 911,лесно ти отдалечко! Stop(майтапче!)Лошото е,че имаме един съсед,който хвърля пиратките (когато е почерпен) във входа и се сещате за какъв взрив става дума!Но слава Богу,точно на Нова Година няма да сме си удома!

# 4
  • Мнения: 949
Ние вкъщи също се съобразяваме когато детето спи.Засега не се буди от пиратките.

# 5
  • Мнения: 118
По принцип се съобразявам , доколкото мога  , защото сме в малко жилище . Сто процента ще се стресне от пиратките.

# 6
  • Мнения: 8 505
Никога не и е пречил шумът.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 933
Детето ми спи винаги на пълна тишина , от както се е родило  Peace

# 8
  • Мнения: 439
Ted_Ka  ,ние спим и на тишина и на шум.Паркета ни малко скърца, но се стряска само понякога, може бе зависи колко дълбоко е заспал. Преди малко спеше на включен ТВ, компютър и една шумна вентилаторка. Но от резки шумове се стряска

# 9
  • Мнения: 5 362
Веселят се хората ....нека ....няма  мамите  да сме кисели баш на Нова Година , че  са ни събудили децата , като някои стари свекърви .... Grinning Мрън , мрън....децата спят , тишина Rolling Eyes Simple Smile Нова  година е !
Да,напълно съм съгласна с теб.Изтърпява се за една,две нощи.
А и не съм от тези,които ходят да се разправят със съседите-нали понякога и на нас се случва да се веселим,така че ще си им го върнем,без да искаме Mr. Green
А Нова Година си е просто едно изключение.Аз питах по принцип как спят вашите деца.

# 10
  • Мнения: 5 362
Лошото е,че имаме един съсед,който хвърля пиратките (когато е почерпен) във входа и се сещате за какъв взрив става дума!
Ох,Диде и ние имаме един такъв екземпляр и в най-скоро време ще го  #2gunfire,защото е нетърпим,и не само с това.И всички от входа му се заканват,но нищо не предприемат,ама това е тема на друг разговор Wink

# 11
  • Мнения: 5 393
Иво спи най-добре на тишина, но се е случвало (особено като по-малък)да заспива и на шум и не му пречеше стига той да е постоянен-нещо като фон.В момента в който се промени този фон той се буди.Случвало се е да се разхождаме и той да спи в количката, около нас фучат камиони и коли, детето спи като младенец.Прибираме се и той още във входа се събужда от тишината ConfusedНо от такива резки шумове като пиратки и други подобни се е будил винаги.

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Спи на шум, на музика, на ТВ, на говор..........Нямаме проблеми!

# 13
в началото Марти спеше като пънче и не му пречеше никакъв шум.Но колкото по-голям ставаше , взе да спи по-леко и се принудихме да му пазим тишина.А колкото до пиратките, наистина е много неприятно и аз много ги мразя.

# 14
  • Мнения: 5 103
На почти пълна тишина вечер, през деня на Тв, на музика не и пречи.

Общи условия

Активация на акаунт