Тризначките в "Горещо"

  • 3 250
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
След като в миналия брой на предаването си Венета Райкова явно показа пристрастията си към Любов като нейна фаворитка в третото издание на „Големия брат”, водещата на „Горещо” спази традицията да агитира за победителите - в първия сезон на „Биг Брадър” Венета бе защитник на Здравко, а във втория тя лобира за Миро.

В първата част на предаването зрителите ще разберат повече подробности за това защо Любов смята, че най-много е заслужила голямата награда, кой всъщност е приятелят й Жоро и кой от двамата е по-богат в момента. Ще станат свидетели и на извинението на Любов към Панайот за това, че го е използвала, за да спечелят тризначките мисията си.

След като и Вяра и Надежда се присъединиха към сестра си, разговорът се насочи към това какво смятат да правят с толкова пари. Водещата на „Горещо” влезе в ролята на по-голяма сестра и посъветва тризначките да не се записват да учат „Връзки с обществеността”, а „Право”, защото и трите са доста приказливи и биха били много атрактивни в съдебната зала. Венета също им предложи да обмислят добре покупката на жилища в родния им Благоевград. Според нея, ако трите сестри имат желание да влязат в шоубизнеса или да учат висше образование, трябва да се насочат към покупка на жилище в София.

Единствено в „Горещо” в събота, 16 декември 2006г., от 22,30 по Нова телевизия ще разберете какви са инвестиционните планове на Вяра, Надежда и Любов, от кого трябва най-много да се пазят сега сестрите и чии са парите от наградата всъщност.
 
 
   

# 1
  • Мнения: 727
ще гледам Peace
НО това с Венетка ми мирише на конспирация Crossing Arms,все победителите са й фаворити newsm78

# 2
  • Мнения: 7 186
Супер. Добре че ме подсети, все го забравям това Горещо.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз благодаря:)))
И аз все забравям,а после много ме е яд.
Тази вечер ще гледам сеир Laughing

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ще гледам Peace
НО това с Венетка ми мирише на конспирация Crossing Arms,все победителите са й фаворити newsm78

надали има хора , които да вярват, че всичко е честно и безпристрастно, и че зрителите са избрали победителя.
Нищо подобно, т.н. финалистът в ББ се знае още със самото влизането в Къщата.


тоест никога Зрителите не са тези, които решават кой да излезе.

# 5
  • Мнения: 727
ще гледам Peace
НО това с Венетка ми мирише на конспирация Crossing Arms,все победителите са й фаворити newsm78

надали има хора , които да вярват, че всичко е честно и безпристрастно, и че зрителите са избрали победителя.
Нищо подобно, т.н. финалистът в ББ се знае още със самото влизането в Къщата.


тоест никога Зрителите не са тези, които решават кой да излезе.

да всичко е зарибявка....кой знае какви приходи лапат от СМС-и,а дават някви 200 000 Twisted Evil

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
да всичко е зарибявка....

точно това исках да кажа, но това го знаят само хората от "кухнята" на предаването и по-трезвомислещи хора, които не се хващат на подобни въдици, а те не са много за съжаление, масата е друга.

# 7
  • Мнения: 727
хайде да гледаме....кокошките Mr. Green Mr. Green

Ама много са ми смешниииииииии Joy

# 8
  • Мнения: 936
Вече гледам. Интересно ми е как ще разговяря като е сама.

# 9
  • Мнения: 6 417
Сега ще се домъкнат и другите две  Shocked

# 10
  • Мнения: 936
Готово, в пълен комплект са.

# 11
  • Мнения: 118
Голям цирк е това предаване,ама и Венетка как се излага ooooh!

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Нямам думи #Cussing outКак може да дават тази тройна простотия.Толкова злоба..........нямам думи.Да обявят Лиляна за ТОПСЕЛЯНКА ShockedА те егати аристокрацията.Направо се нервирах и спрях да гледам предаването.Честно ви казвам, че ако са пред мен ще им отвартя по един шамар.Вместо да им смачкат самочувствието те им го вдигнаха до небесата.Ми те само плюят в предаването.А Венетка не и отива да се прави на такава плазма, ролята и на змия е истинската.Ептен ми падна и тя в очите Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 237
Аз най-демонстративно отказвам да гледам това предаване  ignore2
Защото тези момиченца са ми отвратителни ! Sick
Защото не мога да повярвам че простотията спечели ! Crossing Arms

Ако имах власт бих организирала антитризначково протестно шествие в центъра на София.

# 14
  • Мнения: 490
На квачките само пИтелЯ им липсва.
Чак съм изненадана как успяват да се изслушат ? Включително и ВИнетка?

Общи условия

Активация на акаунт