Люляците - Габрово

  • 9 110
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Търся впечатления за Люляците до Габрово. Удобно ли е да се ходи там с бебе на 4 - 5 месеца. Какви са условията?
Споделете мнения.

# 1
  • Мнения: 658
Да, чудесно е там. Много добре отоплено е. Чисто и за мама има глезотийки - масажи,сеуни и тн

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 559
Преди пет години беше ад под небето, майка ми и баща ми го организираха едно лято за племенника ми който много често боледуваше и аз отидох с тях, понеже малкия тогава се справяше по-трудно с българския(не живее в Б-я). Ами за щастие на четвъртия ден половинката ми каза идвам да ви взема с детето и отиваме на море - спаси ме   Hug  тогава, задължена съм му. Като дойде да ни вземе влизайки каза: сега ако се появи Тодор Живков отнякъде изобщо няма да се изненадам   Joy  Нооооооо пак повтарям от тогава е минало време, надявам се че нещата са се променили

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Ремонтирано е. Зъболекарите от Габрово там си правят маса семинари, а те са тежкарско племе Mr. Green

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 23:03 от Янтра

# 4
  • Мнения: 493
преди 2 месеца оставихме големия син и баба му там, а ние заминахме за Лисабон. Там е идеално за малки деца, дори мисля на пролет да отидем там с баткото и бебо има до колкото видях масажи, аромотерапия а цените са доста поносими. Чисто е и храната не била лоша
Така,че смело Simple Smile

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз малко късно пиша, но все пак да споделя мнение. Станцията е страхотна, след ремонт е на 11 км от града, кухнята е добро. Аз си правих сватбата там през това лято, много съм доволна от персонал ,отношение. Има страхотна градинка и е добре за деца, пък и за възрастни. Има масажи , процедури и т.н.

# 6
всичко, което казвате, звучи страхотно Grinning Можете ли да ми дадете някакви координати на хотела, че ми се е приходило на почивка?
Благодаря  bouquet

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Координатите са:
066/801445р 066 803429

мейл- pro_gabrovo@dir.bg

Имай предвид, че централа е тук в града, незнам , кой от телефоните е точно в хотела. Но няма да съжаляваш!!!!!

# 8
  • Мнения: 603
Аз го видях от този сайт:

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=309

Твърдо реших, че март месец ще отидем там с бебка.

Общи условия

Активация на акаунт