Отговори
  • Мнения: 13 512
http://malena2004.multiply.com/photos/album/214
Не мога да се сдържа да не се похваля със страхотния купон, който се получи снощи в "Брилянтин" и след тоа в "Мантра" до 3 х. сутринта.Всички бяха страхотни,веселба-голяма, а кутията- пълна до половината!Благодарим на всички,които се отзоваха на поканата!

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 12:01 от monda

# 1
  • Мнения: 7 837
Браво  Grinning

Кате, в тоя вид, веднага те наемам  Mr. Green
А богинята изглежда страхотно с рогцата  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 5 577
Много весели снимки, личи си, че сте се забавлявали.

Браво!

Монда обра точките.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 13 512
Монда е ветеран, през колко карнавала е минала тя....ама ще видите догодина тези, които  дебютираха вчера как ще избухнат. Началото е винаги плахо. Но веселбата беше на  мах!

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 17:53 от monda

# 4
  • Мнения: 311
Оооох, цял ден не мога да се събудя! Красота, пера, рога, уши....деколтета... какво да казвам...впечатление до мозъка на костите и костите на мозъка. Горките случайни СЪграждани, станали неволни свидетели на наш'та веселба...Който не дойде, изгуби и то изгуби много. Радвам  се, че бях изнудено-принудена да се тръшна нощеска с костУма! Благодарности големи на изнудвачите!

# 5
  • Мнения: 5 577
Пак разгледах - много е красиво във Варна вечер, това централна улица ли е (последните снимки)?

Никога не съм ходила.

# 6
  • Мнения: 311

Абсолютна истина!
Всички се бяха постарали много и веселбата бе велика. Ако направим такова нещо лятото, ще е грандиозна щуотия - с всичкия народ из улиците, ще им събираме по 2 лв. за снимка  Wink

Пак разгледах - много е красиво във Варна вечер, това централна улица ли е (последните снимки)?

Никога не съм ходила.

Това е една от централните улици, води към входа на Морската градина и лятно време е лудница.

# 7
  • Мнения: 13 512
Пак разгледах - много е красиво във Варна вечер, това централна улица ли е (последните снимки)?

Никога не съм ходила.
Да,това е пешеходната улица,която води от х-л Черно море" към входа на Морската градиан.В ляво е Фестивалният комплекс. За поредна година Варна е страхотно украсена и  осветена за Коледа

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пък аз чак сега разбирам! ooooh!
Страхотно е било, личи си от снимките!

# 9
  • Мнения: 13 512
Пък аз чак сега разбирам! ooooh!
Страхотно е било, личи си от снимките!
За следващия ще се постараем всички да  чуете по-отрано. той ще бъде може би за Свети Валентин или Първа Пролет.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Там съм! Hug

# 11
  • Мнения: 5 577
Онче Бонче - ти коя си?

Нямам спомен от снимки от предни срещи.  Thinking

# 12
  • Мнения: 13 512
Онче Бонче - ти коя си?

Нямам спомен от снимки от предни срещи.  Thinking

# 13
# 14
  • Мнения: 8
А, коя е дамата, на снимка _MG_3586?

Общи условия

Активация на акаунт