Целият под в кухнята ми е гьол вода

  • 728
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
 Момичета, догравамат д кухнята ми прави конденз и всяка сутрин пътеката на пода там ми е мокра, не лажна а направо тече вода от нея. На квартира съм и няма как да седна да правя основни ремонти. Да дадете някаква идея какво може да се направи ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 259
Освен да оставиш прозореца леко отворен......... Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 718
Eми ако това е единственото решение Sad Пък ще пълня гушата на EVN какво да правя...

# 3
Купете си влагоуловител.Той премахва конденза и предотвратява образуването на мухъл..Другото му популярно име е изсушител/ dehumidifier/.

# 4
  • Мнения: 4 718
Благодаря за съвета. С това нещо трябва да намажа непосредствено под прозорците ли?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Благодаря за съвета. С това нещо трябва да намажа непосредствено под прозорците ли?
Не, това е уред, който изсмуква влагата от въздуха
Ето тук, моk … 76;иш

# 6
  • Мнения: 4 718
Майко мила, много пара бре ooooh!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Има и по евтини. Разгледай и другите модели.
Продават се в Метро, Бриколаж, за други магазини не се сещам в момента. Поне инвестираш в уред, който ще е твой и можеш да си го вземеш ако се наложи да сменяш квартира. А проблем с влагата има във всяко добре изолирано жилище.

# 8
  • Мнения: 984
гледах преди време детското предаване За физиката и там показаха една хитринка, слагаш тънки и дълги парцалчета от вътрешната страна на перваза и единия край на това парцалче го слагаш в чашка, така водата не ти се стича по стената, а по парцалчето, по парцалчето и в чашката, аз го изпробвах и става

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 236
гледах преди време детското предаване За физиката и там показаха една хитринка, слагаш тънки и дълги парцалчета от вътрешната страна на перваза и единия край на това парцалче го слагаш в чашка, така водата не ти се стича по стената, а по парцалчето, по парцалчето и в чашката, аз го изпробвах и става

Бреййййй:) Хитро Peace

Общи условия

Активация на акаунт