какви овесени ядки

  • 1 495
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 340
може ли да ми кажете какви овесени ядки и мюсли купувате за малчовци и кои как се приготвят, че с тези на слънчо нещо не ми допадат, а мюсли изобщо не открих без плодове Blush

# 1
  • Мнения: 27 524
Овесените ядки трябва да са фини, те са по-чисти и лесни за ядене. Марка не знам, каквито намериш.
Мюсли без ядки или плодове наистина май не се намират, не съм срещала. Аз затова давам мюсли на Милупа.

# 2
  • Мнения: 8 505
Овесените ядки трябва да са фини, те са по-чисти и лесни за ядене. Марка не знам, каквито намериш.

Купувам български,марката не помня,в кафеви хартиени пакети.Проготвям ги с кисело мляко-оставям ги да се накиснат за 15-20-30мин (колкото време имам).Можеш да добавяш различни плодове по-нататък (настъргана ябълка,нарязан банан и каквото имаш под ръка).Можеш вместо с кисело,да ги приготвяш и с прясно мляко,зависи колко е голямо детето ти.

# 3
  • Мнения: 2 821
Купувам фини на "Фамилия Никола". Варя ги и им прибавям масло и сирене и една лъжичка АМ.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
Фини на фамилия "Никола". Мюсли не давам. Има овесени, пшенични и ръжени  ядки, мисля че те са напълно достатъчни Wink

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Финни на Фамилия Никола. Не варя, само ги добавям в горещо мляко+масло и захар

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Фини, няма значение каква марка.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Финни на Фамилия Никола. Не варя, само ги добавям в горещо мляко+масло и захар
И ние така Peace.Много са подходящи за децата,защото стават почти на кашичка Wink

# 8
  • Мнения: 6 164
А колко се дава за 1 ядене? newsm78 Взех на Фамилия Никола и аз - пише в в 200 мл вряла вода да се сложат 4-5 суп. лъжици и 5 мин. да врят. Дотук добре, а после цялото количество ли да изяде? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 555
Аз купувам финни овесени ядки, мисля 4е са немски в едни сини пакети са и ги варя няколко минути това е ! А за мюсли да ти кажа още не съм давала, но знам че Милупа има такива

# 10
  • Мнения: 8 505
Misty,2-3 с.л. са достатъчни.

# 11
  • Мнения: 6 164
Благодаря ти, reflexbouquet Той не ги хареса много, но така е с всяко първо ядене. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт