много ви моля ако някой си е отстранявял хемороиди по безкръвния метод

  • 2 704
  • 10
  •   1
Отговори
Много моля ако някой си е отстранявал хемороиди по безкръвен метод да споделилИма ли ефект боли ли рецидивират ли :

# 1
  • Мнения: 2 100
Мен също ме интересува.
Ще следя тема.

# 2
  • Мнения: 7 106
Моят мъж преди 5 години ги маха по безкръвният метод. При него не бяха толкова болезнени, колкото ужасно кървящи.
От споделеното от него знам, че по време на самата манипулация имаш неприятното усещане, че някой ти слага нещо в дупето, болка не е имало. След това се появява болката, но не е чак толкова силна. Ние сме от Видин и веднага след продцедурата си тръгнахме, като той си е карал ( почти 3 часа ни е пътят). Спомням си, че след това се маза с някакви мехлеми, кисна се в смрадлика и след няколко дни забравихме за всичко  Simple Smile. От тогава оплаквания не е имал и дано е така и за в бъдеще.

# 3
  • София
  • Мнения: 113
Здравей Зори  Simple Smile би ли споделила къде точно е направена тази процедура за премахване на хемероиди по безкръвен метод. Как отидохте там, какво се плаща и т.н? Въобще ако не те затруднява да ни насочиш повече.
Благодаря  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 106
sue2003 ще се опитам да бъда полезна със информацията която съм запомнила, защото все пак мина доста време и съм позабравила някои неща. като например цената, но като се прибере милото довечера ще го питам, и ако помни и той ще пиша допълнително.
Значи той си прави продцедурата в клиниката на д-р Желязков. По него време  Grinning клиниката се намираше на ул. Войводина могила №58 (преписвам от тефтера), но до колкото знам малко след това се е преместил в кв. Мотописта бл. 1 вх. Е, тел. 02/950 35 70. Изобщо не съм сигурна дали телефоните са същите и дали все още клиниката е на този адрес, но доста от приятелите на мъжа ли ходиха там след това и също са останали доволни. По едно време бях станала като рекламен агент на доктора  Laughing, защото доста познати ме спираха да ми искат подробности  Laughing.
Спомням си, че предварителните уговорки бяха по телефона и инструкциите на доктора бяха, 3-4 дни преди манипулацията да се яде само течна храна (супи, кашички, компоти, сокове и т.н.) в деня на манипулацията да не се приема храна и след нея пак само супи и течни храни, за да няма затруднено изхождане. Разбрахме се за ден и час (не помня обаче изследвания някакви прави ли, ще питам и за това мъжлето) и всичко приключи за 10 минутки.
Ааа, ходихме мисля че на предварителен преглед, да сега като се замисля е така. Гледаха с някакво устройство дали са само външни или има и вътрешни хемороиди, каква големина са и т.н.
Това се сещам за сега. Ако изникне още нещо ще пиша пак.


п.п. Ей сега рових в нета и открих даже тяхна страница. Адреса и телефона са същите, така че още действат :

http://medcenter.hit.bg/

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Внимание, при Потискане или отстраняване на хемороиди, има опасност от язва, това ни учи 200 годишния хомеопатичен опит и практика.
 - Другата реална опасност е .... рецедивирането им. Sick
 - Най-безвредно и окончателно се лекуват с подходящото за случая индивидуално хомеопатично лекарство.

# 6
  • Мнения: 2 100
- Внимание, при Потискане или отстраняване на хемороиди, има опасност от язва, това ни учи 200 годишния хомеопатичен опит и практика.
 - Другата реална опасност е .... рецедивирането им. Sick
 - Най-безвредно и окончателно се лекуват с подходящото за случая индивидуално хомеопатично лекарство.
и кое е то?

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат на: Aleksander в четвъртък, 11 януари 2007, 19:34
Цитат
- Другата реална опасност е .... рецедивирането им. Sick
 - Най-безвредно и окончателно се лекуват с подходящото за случая индивидуално хомеопатично лекарство.
Наоми
Цитат
и кое е то?
...с подходящото за конкретния случай - индивидуално хомеопатично лекарство. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 113
Зори, много ти благодаря за изчерпателната информация  Simple Smile при всички положения ще трябва да се отиде на преглед, с това трябва да се започне. А при съпруга ти знаеш ли в коя фаза са били-прочетох, че има 4 фази на развитие и в зависимост от това предполагам са възможни различни процедури?

Aleksander благодаря и на теб, но при мен нещата май са доста напреднали...мисля, че са вече в последната четвърта фаза и не знам дали без подобна сериозна намеса ще се приберат сами (само с третиране с лекарства), или ще спре кървенето (което на два пъти беше обилно, направо си капеше кръв  Cry)
Къде е границата, до която хомеопатията може да подейства в такива случаи?

# 9
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
sue2003
Цитат
Къде е границата, до която хомеопатията може да подейства в такива случаи?

  - До там, до където случая е Обратим, но и малко след това...

 - виждал съм с очите си как черна, гангренозна плът порозовява....
 - и как (верно новопоявили се) хемороиди се свиват и изчезват за 1 ден, а и още много други чудеса... Peace

 

# 10
  • Мнения: 7 106
Зори, много ти благодаря за изчерпателната информация  Simple Smile при всички положения ще трябва да се отиде на преглед, с това трябва да се започне. А при съпруга ти знаеш ли в коя фаза са били-прочетох, че има 4 фази на развитие и в зависимост от това предполагам са възможни различни процедури?


Говорих с него, не си спомня и той да са му определяли фази, но положението при него беше доста зле.

Aleksander, хомеопатията сигурно е хубаво нещо, но кажи ми как да намеря свестен хомеопат в град като Видин, където доколкото аз знам има само един и за него чувам само негативни отзиви  newsm78? И да искам, не мога да се възползвам от услугите на тази медицина, защото ми е невъзможно да пътувам за всяко нещо до София или до най-близкия град със грамотен хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт