АВТОМОБИЛИ

  • 4 752
  • 54
  •   1
Отговори
вярно че това не е авто форум, но в крайна сметка не малко татковци си падат по коли и скорости (надявам се)
 #Sniper
аз имам Алфа. Получавам истински оргазъм когато някой със средностатистическа кола (до 100) коня реши да ми се прави на мъж и успеем да се дърпаме.
досега само един мерджан ме е дърпал но кубиците му бяха 300 % повече от моите.
не че е ферари ама е бегачка
колите достигащи 100 за по-малко от 10 секунди са си малко

  ruporuu   animal037

кажете т.е. пишете и вие нещо.

# 1
тъй де - душевен оргазъм

# 2
  • Мнения: 51
Яко е. Високите скорости имам в предвид. Едно време се ГАЗАРЕЕХ с БМВ 318, доста народ бях изпокъсал на старта. Е  това беше като си бях още в БГ, луда младост, нали знаеш как е. Бях  тарсач на силни усещания. Така де, адреналина ме "кълвеше яко".
 Пробвал ли си със скорост 120 км/ч от 5 предавка да свалиш на 3,  ама с много междинна газ. Имаш чувството че ще ти падне скоростната кутия "барабар с диференциала, а как пушат гумите. Grinning  Grinning  Grinning

 Сега вече се успокоих. Така де, семеен с дете. Вече карам семейна кола / chevy impala/. Не мисля вече за дяволии.

# 3
чак така не
по скоро от 4'та на 2'ра при което оборотите почват от 4 500 до 6000 вече си на гребена на вълната
Алфата е по-бързооборотна от баваретса поне моята и на 120 на 3'та вече захапва червения сектор на оборотомера
 Sick

# 4
  • Мнения: 4 212
Ле ле, ква теми4ка, 4акайте моя да се върне и ще стане едно задушевнооооо. Тъкмо да не ми надува главата на мен за коли...мммм, много се радвам 4е ви има Heart Eyes Петък ве4ер ви го вклю4вам......

# 5
Привет Колега!
Темата ти ме заинтересува. Имам Голф 3, 1.8 и Голф 4, 2.0. Интересно ми е, какви са пропорциите на твоята  Алфа, защото си мисля, че и 3-ката може да те изяде. Съжалявам, че не съм в България и не можем да застанем един до друг на старта.
Алфата по принцип е хубава кола, но на 3-та с тройката правя 120-130км/ч, тя 100 ги прави за 11 сек. За 4-ката не ми се говори, 100км/ч - 9сек.
Свалянето от 5-та на 3-та е прекрасно изживяване, виждам че сме една порода!
Keep up the good work
Поздрави

# 6
  • Мнения: 365
интересно ми е сега на кой ще му се окаже най-голям....

# 7
Цитат на: Anonymous
Привет Колега!
Темата ти ме заинтересува. Имам Голф 3, 1.8 и Голф 4, 2.0. Интересно ми е, какви са пропорциите на твоята  Алфа, защото си мисля, че и 3-ката може да те изяде. Съжалявам, че не съм в България и не можем да застанем един до друг на старта.
Алфата по принцип е хубава кола, но на 3-та с тройката правя 120-130км/ч, тя 100 ги прави за 11 сек. За 4-ката не ми се говори, 100км/ч - 9сек.
Свалянето от 5-та на 3-та е прекрасно изживяване, виждам че сме една порода!
Keep up the good work
Поздрави


Тройката определено нямя шанс, без да се обиждаш не съм такъв левак че да ме дръпнеш с кола която ускорява до 100 с 1.5 секунди по-бавно от моята !!! #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

за четворката - ОК по бърза е но е и модел 7 години по- нов от моята.. ГОЛФА не ми е сред любимите. изобщо Ауди и VW не ги долюбвам нещо. Нищо лично към теб. Бих убил мерака на Четворката със Пежо 106 макси. #Silly  #Puppy dog  #Milti

Keep up the good work
Поздрави

P.S. и аз много съжалявам, че не си в България и не можем да застанем един до друг на старта. около мен всички са големи куражлии на приказки но малцина застават на старта..
ти си симпатяга  Wink

# 8
Цитат на: Лили
интересно ми е сега на кой ще му се окаже най-голям....


като се съберем да си ги мерим, ще те викнем за жури   nnnuu

да не се обидиш, коте Wink

# 9
Цитат на: Teya
Ле ле, ква теми4ка, 4акайте моя да се върне и ще стане едно задушевнооооо. Тъкмо да не ми надува главата на мен за коли...мммм, много се радвам 4е ви има Heart Eyes Петък ве4ер ви го вклю4вам......


Искам да те питам две неща - сериозно:
1. ама на теб в действителност такива ли са ти - бомбите ??? #Milti
2. как е ника на мъжа ти да си поговорим по-интимно - за коли?  car003

# 10
  • Мнения: 1 363
абе кви са тея бингии на 4 колела.. дето товарите жената, децата, тъщата и т.н.
истината е в мотоциклета.. другото е само фалшив гъзарлък... някви алфети и народни каручки...
возете си семействата в тях спокойно.. и не създавайте опастности по пътищата - където карат моторите си истинските мъже... #Splat

оставете жените си да въртят геврека на таратайката.. изберете правилното решение.. нищо, че е посред зима /на кого му пука?/

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
BeaZtie, виден радетел на велосипедизма се оказа ти  Simple Smile
Прав си, много готино се размазват бъш тези истински мъже.
Пък студ и лед... кой му пука , важното е гъзарията да е на 6  #Silly

# 12
  • Мнения: 365
Цитат на: KARY
Цитат на: Лили
интересно ми е сега на кой ще му се окаже най-голям....


като се съберем да си ги мерим, ще те викнем за жури   nnnuu

да не се обидиш, коте Wink



ще се обидя сериозно... ако забравите да ме извикате за жури... Laughing

# 13
За мен колата е Lancia. Alfa-romeo са много красиви! Любимата ли като дизайн кола е 156GTA.

А към колегата с Алфата, какъв ти е двигателя, че нещо не те разбрах точно. И каква е алфата? БТВ мога да те запозная с председателя на Клуб Алфа България, те си имат и собствен форум. Правим си общи срещи на всички италиански фенове всяка последна неделя на месеца на Ал. Невски, от 15.00 ч. Заповядай! Пък ще се намери сигурно и някой да се друпне с теб. Може би...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт