Играчки на fisher-price къде?

  • 785
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Трябва ми пожарникарски влак на Fisher-price. Дядо Коледа трябва да донесе такъв. Пратиха ни един, но той се загуби мистериозно по пощата  #Cussing out #Cussing out
Времето ме притиска и няма време за нова доставка от USA.
Много моля ако някой е виждал някъде да ми каже. Голяма излагация ще падне.
Миналата година ни донесоха товарен влак. Тази трябваше пожарникарски.... Какво ще обеснявам ако не намеря не знам...

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Провери в Бонжур дали го има. Принципно има избор на Фишер-прайс. Мисля, че и е Марсел имаше.

# 2
Ами тук има, обаче май не видях това което търсиш

http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=323_324

# 3
  • Мнения: 551
Трябва ми пожарникарски влак на Fisher-price. Дядо Коледа трябва да донесе такъв. Пратиха ни един, но той се загуби мистериозно по пощата  #Cussing out #Cussing out
Времето ме притиска и няма време за нова доставка от USA.
Много моля ако някой е виждал някъде да ми каже. Голяма излагация ще падне.
Миналата година ни донесоха товарен влак. Тази трябваше пожарникарски.... Какво ще обеснявам ако не намеря не знам...
Мисля че  относително голям избор има  в Марсел, най-добре се разходи до там.Дано  Дядо Коледа да успее да изпълни мисията си. Gift santa2

# 4
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря за бързите отговори. Сега ми дайте жокер къде е Марсел, за да пратя едно джудже, дето май ще го маскирам после на Дядо Коледа да провери!

# 5
  • Мнения: 551
Благодаря за бързите отговори. Сега ми дайте жокер къде е Марсел, за да пратя едно джудже, дето май ще го маскирам после на Дядо Коледа да провери!

Единия магазин е на Дондуков , движейки се по Раковска от Александър Невски завиваш на ляво и след около 50м ще го видиш в дясно, а другия е на бул.Мария Луиза.

# 6
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря за бързите отговори. Сега ми дайте жокер къде е Марсел, за да пратя едно джудже, дето май ще го маскирам после на Дядо Коледа да провери!

Единия магазин е на Дондуков , движейки се по Раковска от Александър Невски завиваш на ляво и след около 50м ще го видиш в дясно, а другия е на бул.Мария Луиза.

Благодаря много ! Таман джуджето е в района  Laughing Дано да има Praynig

# 7
  • Мнения: 2 936
има също и в Sky sity център  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
На Ботев до пл. Македония срещу сградата на
Агенция пътища или нещо подобно беше.

Общи условия

Активация на акаунт