С каква манджа "излъгахте" мъжа си?

  • 4 013
  • 79
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Моят още си спомня псевдо-китайската ми измишльотина преди сума ти години и твърди, че съм го пленила с едни кюфтенца със сусам....

А вие?
Използвате ли хитринки, когато искате да шашнете някой специален мъж?

# 1
  • Мнения: 505
За пръв път се опитах да го впечатля с един кекс с дебелина около 0,00000056 см  Joy Joy  по разбираеми причини не успях да му събера очите от възхищение.
Сега вече готвя много добре и ни личи и на двамата.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 550
 Laughing не можех едни яйца да изпържа в началото....със сигурност не е бил възхитен от кулинарните ми умения  Simple Smile не, че сега са върховни и е очарован Simple Smile

# 3
  • Мнения: 10 982
При нас стана обратното - в деня, в който се запознахме, той ме излъга със сладка царевица, объркана с топено сирене и шунка  Hug И аз клъвнах  hahaha

# 4
  • Мнения: 3 268
Бяхме студенти и финансите бяха ограничени,та му спретнах едни пържени картофи,дето изгоряха cooking,но той ги изяде стоически.Когато му направих спагети обаче наистина остана доволен  chef

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
С чушки бюрек, пица и сладък салам Joy И до днес си мре за тия три неща /домашно производство Crazy/ Готвя от 13 годишна и не ми беше проблем да направя, каквото и да поиска, но той беше твърде скромен Flutter За 2-3 месеца качи 15 кила, като се събрахме да живеем заедно hahaha

# 6
  • Мнения: 2 125
Времената бяха трудни. Сваляхме правителства. Нямаше хляб по магазините, а аз омесих питка   chef bowuu

# 7
  • Мнения: 2 196
Не аз него,а той мен ме излъга - приготви ми най-вкусните панирани пилешки дробчета,който съм яла през живота си. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 793
уф моя го излъгах с кренвирши с кашкавал на фурна, добре че сега поне готвя, след което помня че правих някаква яхния/първата ми яхния/ със месо и тя стана толкова солена но той стоически я ядеше докато не я опитах и картофите не можаха да свършат работа  после Crazy Още му се смея, като го знам каква е претенция за ядене е, как ме е изтърпял, той ме бъзика че от мен и вестник щял да яде  hahaha

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Банички (с бутертесто) и бисквитена торта Laughing .

# 10
  • Мнения: 337
И при мен беше обратното Simple Smile той ме омайваше с едни гювечета  Laughing и до ден днешен ми ги приготвя много добре

# 11
  • Мнения: 208
Няколко  пъти подред му пържих кюфтета Joy hahahaи пустата  му любов ,кюфтаците все изгорели Laughing

# 12
  • Мнения: 27 524
Той ме мамеше с манджи, аз отскоро готвя и то само за гости  Crazy
Беше пиле в йенско с топено сирене. Аз тогава не ядях месо, ама сърце не ми даде да му кажа  Grinning

# 13
  • Мнения: 115
Моят ми каза, че ще се ожени за мен, ако му направя яйца по панагюрски като си мислеше, че не знам как се приготвя. Но го изненадах приятно. И освен това беше много впечатлен от свинско месо със сметана, гъби и топено сирене. А любимото му ястие е картофи с ориз и като го направя изяжда по половин тава.
Та с това го омаях.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 63
Моят ми каза, че ще се ожени за мен, ако му направя яйца по панагюрски като си мислеше, че не знам как се приготвя. Но го изненадах приятно. И освен това беше много впечатлен от свинско месо със сметана, гъби и топено сирене. А любимото му ястие е картофи с ориз и като го направя изяжда по половин тава.
Та с това го омаях.
Ossa, много те моля, би ли ми дала рецептата  на картофи с ориз? Rolling Eyes
От много места чувам, че било вкусно, пък аз до сега никога не съм комбинирала картофи + ориз. Thinking
Винаги - или само картофи, или - само ориз! newsm78
Ще чакам рецептата с интерес и благодарност! Hug

Общи условия

Активация на акаунт