Как се "пазите" след раждането?

  • 5 538
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
Всеки момент чакам първото си дете. baby_neutral

Интересно ми е раждането  вие как сте се пазили от нежелана бременност? Нашето бебешоче стана с "пазене" като мъжа ми свършваше вън,но пък изобщо не съжаляваме...Преди това пиех противозчатъчни,но пък почнах много да пълнея-около 20 килца трупхан за една година. ooooh! Презервативите не са предпочитани от съпруга ми,а прекъснитя полов акт го видяхме колко пази  Joy .

Та вие как се пазите?

# 1
  • Мнения: 1 341
По същия начин....Пайсе-бегай  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 260
И ние бяхме така.  Grinning Не ми се иска да започваме с презервативите, въпреки че уж са един от най-надеждните начини.  Thinking 

# 3
  • Мнения: 1 117
След раждането на сина ми се пазехме с презервативи, но и двамата не ги долюбваме много Crazy Затова сложих спирала, но след една неуспешна бременност барабар със спиралата, я махнах и минахме на метода с " пазенето".

# 4
  • Мнения: 2 956
Не пра'йм сех  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 1 289

Т`ва е най-сигурния начин  hahaha

# 6
  • Мнения: 260

 rotfImbo
Абсолютно безопасно! smile3532
Мен обаче ще ме докара до нервни кризи

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
След един редовен цикъл си сложих спирала и 2.5 години бях с нея  Peace

# 8
  • Мнения: 891
По същия начин....Пайсе-бегай  Mr. Green

 Peace

# 9
  • Мнения: 47 898
преди второто бебче бях със спирала,мисля пак да си сложа,иначе засега с презервативи,отначало беше кофти,но се свиква,че само като си помисля за трето ми минава и мерак и всичко и кресвам"презервативаааа!!!" Crazy

# 10
  • Мнения: 1 132
На „бегай-пайсе” не вярвам.Смятам след като родя, първо да използвам вагинални протизачатъчни,а евентуално по-късно да се консултирам с лекар за спирала.

# 11
  • Мнения: 1 289
На „бегай-пайсе” не вярвам.Смятам след като родя, първо да използвам вагинални протизачатъчни,а евентуално по-късно да се консултирам с лекар за спирала.

Верно... smile3506  Сега се сетих за хапчета след акта.   luvbed
    "Постинор" ли бяха?   newsm12

# 12
  • Мнения: 1 186
И ние се пазим с прекъснат полов акт.....ама те хората са казали-"Най-сигурният начин да не забременееш, е да не правиш секс" smile3521 newsm62

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
На „бегай-пайсе” не вярвам.Смятам след като родя, първо да използвам вагинални протизачатъчни,а евентуално по-късно да се консултирам с лекар за спирала.

Верно... smile3506  Сега се сетих за хапчета след акта.   luvbed
    "Постинор" ли бяха?   newsm12

Постинор е спешна контрацепция, която се прилага при някакъв фал - например скъсан презерватив и не е желателно да се ползват много често, защото пообъркват хормоните на жената  ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 271
И ние се пазим с прекъснат полов акт
и ние така,а когато съм в овулация+ - няколко дни въобще не правим!

Общи условия

Активация на акаунт