НЕКА ПОМОГНЕМ НА ДАРИ

  • 659
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434


Препоствам темата на ritka от Клюкарника на своя глава, но мисля, че има много важна причина тези от вас, които искат, да се намесят. Става въпрос за момиченце на 3 години, болно от специфична форма на левкемия. Семейството все още не е намерило клиника, която да поеме лечението. Сигурна съм, че можем да намерим добри клиники в страните, където живеем, с които да свържем родителите на Дари. Останалото го прочетете сами на линковете.



Моя приятелка ми прати този сайт:

http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/

и аз си позволих да пусна тема тук.


Нека да помогнем на това хубаво момиченце да живее !


От името на моето семейство преведохме една скромна сума по сметката, надявам се и вие да се включите 

P.S. Позволявам си пусна и линк към тема в друг форум
http://forum.abv.bg/index.php?showtopic=23691, тъй като модератора на този форум лично познава семейството.

# 1
  • Мнения: 714
Здравей,
да, видях тези дни сайта. Тъжно.  Sad

ако си сигурна, че още търсят клиника, да взема да копна диагнозата и да пусна запитване до италиански клиники. Имам опит в това, правила съм запитвания за баща ми и съм също така в преговор съм с една клиника в Бергамо за една позната, която има аденом на надбъбречната жлеза.
Да пиша ли директно на родителите?
За приноса, естествено ще направя каквото е по възможностите на семейството ми.  Confused

# 2
  • Мнения: 434
Аз не разполагам с повече информация от тази, която има на сайта на детето и това, което се обсъжда в Клюкарника. За мен е проблем, че епикризата е само на български и така не мога да я разпратя до някоя от нашите клиники.  Писах на майката да пуснат документите за превод и заверка. Явно семейството е в начален етап на комплектуване и разпращане на информацията. Но аз вече пуснах първите запитвания за клиники и сега ровя в Гугъла и местните справочници.

Прецени дали да пишеш директно на родителите. Мисля обаче, че всяка надеждна информация за чуждестранна клиника ще им бъде полезна, явно детето не може да бъде лекувано в България.

Общи условия

Активация на акаунт