След колко време ви се прибра корема?

  • 5 651
  • 143
  •   1
Отговори
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз искам да попитам колко време след раждането ви се прибра корема.Аз съм родила преди почти две години и ми виси корема.Как да го прибера.Раждала съм нормално.Единдвения начин само с коремни преси ли е.

# 1
  • Мнения: 359
Родих нормално /по лентичката ми ще видиш кога/. За по-малко от 20 дни ми се беше напълно прибрал корема.

От 2 седмици ходя на фитнес за стягане на крака, дупе, корем. Физическото натоварване има сериозен ефект  Peace

Все още има кожа, която се е поразтегнала и трябва да се събере...мажа се и с Mustela гел за след раждане.

# 2
  • София
  • Мнения: 829
Коремът ми се прибра за 20тина дни. Но не бях напулняла много, пазя непрекъснати диети(по нареждане на лекарите) и през бременността и сега. Ходя през ден на фитнес и все едно не съм раждала!

# 3
  • Мнения: 2 019
и аз все още имам леко висящо коремче

# 4
  • Мнения: 639
На мен още не ми се е прибрал Tired аз родих със секцио,но не мога да пазя диета защото кърмя.Но теб мога да те посъветвам щом още не ти се е прибрал да започваш да го стягаш щом те притеснява,успех Peace

# 5
  • Мнения: 7 723
първия път- на третата година, а сега ходя на фитнес, newsm39 та взе вече да се поприбира. #Crazy
Истината е в коремните преси  33uu

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 17:47 от mylenka

# 6
  • Мнения: 1 671
Около седмица след раждането ми се прибра.

# 7
  • Мнения: 3 360
Ох и аз съм с такъв проблем,ама и не полагам много,много усилия-така е като ме домързява Embarassed Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Чак когато започнах да отслабвам-към 7я месец.

# 9
  • Мнения: 2 274
  Ами и първия и втория път много бързо ми се прибра корема-за няма и месец! Разликата е в това, че сега имам малко сланинки на коремчето  Mr. Green, но с повече упоритост ще ги стопя  Peace!

# 10
  • Мнения: 4 621
Корема ми се прибра за 2 месеца след раждането.

# 11
С първото ми раждане,което беше нормално корема ми се прибра веднага Simple Smile Сега ще бъда със секцио и ще ми остане коремче и съм решила да ходя на фитнес Peace

# 12
  • Мнения: 363
Аз раждах секцио и корема още си ми стои. Е не е като при изписването, но е факт че го имам. Мисля след нова година да се взема в ръце и да си върна предишната фигура Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 5 079
2 седмици след като родих. Peace

# 14
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Бързо се прибира!Вече нямам корем, но носип и колан за стягане..

Общи условия

Активация на акаунт