Ин-витро в клиника "Надежда" (Малинов)

  • 42 208
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте всички!Понеже ми предстои ин-витро и съм се насочила към клиника "Надежда",искам да Ви попитам някой правил ли е там и как е отношението към пациентите и добър ли е екипа?

# 1
  • Мнения: 1 950
Има изписани много теми точно за този екип, мнението е изключително положително.
Порови се и ще прочетеш.

Да има много пациенти, които посещаваме клиниката и сме правили /правим/ ин-витро там. Отношението е повече от перфектно, би трябвало да си се убедила вече в това Laughing.

Успех и късмет  bouquet

# 2
  • Мнения: 38
не съм се убедила в положителното им отношение все още лично,защото имам записан час едва за края на януари.Знам че са много добри специалисти,но исках да разбера малко повече.А иначе се ровя и чета доста и съм ходила на доста места,но мнението на всеки за отделните клиники е индивидуално!Мерси за пожеланито!да се надяваме само на успешни ин-витро интервенции!

# 3
  • Мнения: 553
От собствен опит мога да кажа, че отношението към пациентите е изключително положително, а екипът е добър. Но ти сама най-добре можеш да прецениш дали това е твоята клиника, след като отидеш на прегледа. Нали знаеш - решението е много индивидуално и много лично за всеки. Стискам ти палци  Hug

# 4
  • Мнения: 420
Мили са, но можеш да се побъркаш от чакане в тясната чакалня.

# 5
  • Мнения: 471
Освен коридора, в който има сложени столчета, има и широка чакалня в дъното на този коридор, със столчета и цветя. Вярно е, че доста се чака понякога, но това е защото има много пациенти, а денят е ограничен откъм часове.

# 6
  • Мнения: 420
 #Cussing outМоже вече да са направили нова чакалня, но когато аз ходих нямаше и стояхме сбутани прави в тесния коридор. А конвейрния метод не ме влече.

# 7
  • Мнения: 235
А конвейрния метод не ме влече.

  Какво имаш в предвид?
 
  За мен, чакането и сбутването нямат никакво значение. Това е най-малкото, което мога да изтърпя, за да имам бебенце.

# 8
  • Мнения: 415
А конвейрния метод не ме влече.
И аз бих искала да знам какво имаш предвид?

# 9
  • Мнения: 2 523
Цитат
А конвейрния метод не ме влече.
Е точно пък в тази клиника мисля, че няма конвейрен метод. Чака се именно заради това - на всеки пациент се обръща толкова внимание, колкото е необходимо.
От месец май до сега посещавам клиниката и не съм останала с такова впечатление  спрямо отношението към моите проблеми.
Все пак всеки избира къде да се лекува.

# 10
  • Мнения: 420
     ShockedПросто ме подразни факта, че се бяха струпали хора от всякъде поради единствената причина, че в тази клиника няма начин да не ги одобрят по здравна каса и то в момент където навсякъде другаде са им отказали поради липса на места. Не мисля, че това е добър критерий за избор на клиника. Доктора и той е човек, не е възможно винаги да отдели нужното внимание при това стълпновение. Нямам оплаквания за отношението на персонала. Просто в реда на обслужване има нещо сбъркано. На мен психически тази навалица ми подейства зле. Прекарвала съм по няколко часа права в коридора или мотаейки се по улиците. Все пак нали трябва да се отпуснеш и да бъдеш напълно спокойна. В тази обстановка това не може да се случи. Слушайки разговора на сестрта с пациентките в чакалнята, още повече се ужасявах и напрягах.

# 11
  • Мнения: 553
     ShockedПросто ме подразни факта, че се бяха струпали хора от всякъде поради единствената причина, че в тази клиника няма начин да не ги одобрят по здравна каса и то в момент където навсякъде другаде са им отказали поради липса на места.

И кое те кара да мислиш, че там всички са одобрени по здравната каса? Там просто на никого не отказват да го приемат за преглед или процедура. Но проблемът със здравната каса навсякъде е същият - някои са успели да получат протоколи в началото на тази година, други като са на зор си плащат лекарствата от джоба и пак правят ин-витро. Всеки си решава.

# 12
  • Мнения: 4 305
     ShockedПросто ме подразни факта, че се бяха струпали хора от всякъде поради единствената причина, че в тази клиника няма начин да не ги одобрят по здравна каса и то в момент където навсякъде другаде са им отказали поради липса на места...
Отговорили са ти вече за въпроса със здравната каса. Лимита отдавна е изчерпан. А ако пациента сам финансира процедурата не мисля, че някой от другите центрове би го върнал.
И, да какво толкова те подразни, че има хора от "всякъде"? Всички, които са там /за другите центрове също/ са водени от желанието да имат дете и изказването ти ми звучи грозно.
Аз лично и съпруга ми се чувствахме "специални", дори и при първия преглед. А и след това, като сме говорили по телефона.
Пожелавам ти да си намериш лекар, на който да се довериш и скоро да се похвалите!

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 11:37 от *vera

# 13
  • Мнения: 553
И, да какво толкова те подразни, че има хора от "всякъде"? Всички, които са там /за другите центрове също/ са водени от желанието да имат дете и изказването ти ми звучи грозно.
Аз лично и съпруга ми се чувствахме "специални", дори и при първия преглед. А и след това като сме говорили по телефона.
Много вярно и точно написано.

# 14
  • Мнения: 471
За първи път чувам такова твърдение за тази клиниката  Shocked Кой ти каза това? И как при положение, че приемът за годината е приключил, ще ти приемат документите и ще те одобрят! Всички, които посещават клиниката, ходят там, защото са доволни от лекаря и се надяват той и екипа му да им помогнат в осъществяване на мечтата.  Щом имаш такова отношение към клиниката, задължително я смени - трябва да имаш доверие и позитивно отношение към екипа, който ще ти прави АРТ процедурите, това за мен е един от факторите за успех.
Надявам се скоро да пишеш, че си успяла!

Общи условия

Активация на акаунт