Контракции в 4-я месец

  • 3 490
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
  Здравейте мами!
  Вчера ходих на лекар, защото имах някаква постоянна болка ниска долу и се оказа, че матката ми била много чувствителна и имам контракции. Сега съм заточена вкъщи  и прикована към леглото за 10 дена.
   Има ли и други мами в това положение или такива, които са минали през това. Пишете ми моля ви. Много се притеснявам!!!

# 1
  • Мнения: 1 425
Аз също имах контракции още от 4-ия месец. Лекарката ми изписа да пия магнерот. Малко понамаляха но не спряха. Така бях до края. Препоръчаха ми повече почивка и спокойствие.
Не се притеснявай всичко ше е наред   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 309
Рожбеното,и аз имах контракции от 4-5м...
Изписаха ми Магнерич,но не пих нищо Naughty
Само ги следи да не са на често и в еднаква продължителност,през еднакъв интервал от време,също така да не надвишават 10тина на ден.Само това знам bowuu
Спокойствие и силна храна Peace

# 3
  • Мнения: 1 273
Аз лично не съм имала такъв проблем, но имам приятелки с такъв проблем и знам, че не е много хубаво. Но ако се изпълняваш лекарските поаказания и си почиваш, няма да имаш проблем. Тук във форума съм срещала много такива случаи.
Успех Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 173
И на мен ми изписаха магенрич. Аз го пия стриктно. Проблема е, 4е не ги различавам много тия контракции само нощем ги усещам. Как да ги следя?

# 5
  • Мнения: 143
rojbeto не се притеснявай, подобни контракции са често срещано явление. Пий си магенрича и си почивай повече. Важно е контракциите да не са болезнени и на често. Радвай се на бременността, почивай повече и всичко ще бъде наред  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 019
изкарах тежка бременност заради такива контракции,лежах в болница 3 седмици в 8месец,само в къщи си стоях и устисках до 37седмица.пий хапчетата и почивай

# 7
  • Мнения: 1 671
И аз получавах контракции от 4 месец. Пиех Магнерич и Но шпа. Родих в началото на 39 седмица. Важно е контракциите да не са болезнени и да не се увеличават.

# 8
Здравей мила, преди седмица родих, а преди това бях като теб, лекарката ми каза, че имам чувствителна матка и съм имала контракции постояно. Честно да ти кажа понякога ги усещах като  лека болка ниско долу друг път не. Това не ми пречеше да работя почти до края, но това вече зависи от теб как се чувстваш. Пиех по едно хапче на ден магнеричи и  но шпа за всеки случай.  Напълно нормално е само да не прокарвиш тогава вече не. Не се притеснявай.
Лека бременост!

# 9
  • Мнения: 3 360
Почивка трябва-полежи си известно време,пий си хапчетата и всичко ще мине.Успех!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 183
Почивка трябва-полежи си известно време,пий си хапчетата и всичко ще мине.Успех!  bouquet
Peace

# 11
  • Мнения: 2 274
  Аз бях така! 3 пъти лежах в болницата за задържане! Моите контракции бяха много болезнени, което предизвика и разкритие в 6 месец!
  Почивай много, не се натоварвай, пий си лекарствата и стискам палци след няколко месеца като мен да си гушкаш малкото съкровище  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт