ФИРМЕННО КОЛЕДНО ПАРТИ

  • 2 580
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 493
Наближава Коледа и всички започват организирането на Коледни партита.
Въпросът ми е: С половинките си ли ходите на Служебните Коледни партита?
Фирмата Ви как ги организара - всички ли са сами или всички са с половинките си?
В града в който живеете ли са партитата или извън него /ходене за два дни/?

# 1
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
На никое служебно парти не си водим половинките. И, за сега, партитата по какъвто и да е повод, са били в града.
Мероприятията с преспиване са от друг характер - обучения, семинари, курсове и от сорта.

# 2
  • Мнения: 2 270
Ние също не водим половинките, всеки има нужда от лично време!
Не смятам за нужно да смесвам семейния и професионалния живот!

# 3
  • Мнения: 1 517
Моето фирмено парти е без половинки, но мъжовото винаги е било с нас - "пожарникарките"  Mr. Green .Това за коледните ни партита. Иначе мъжови си правят разни събирания с повод и без повод - сами.

# 4
  • Мнения: 4 546
понякога партитата са с половинки, по някога - не. когато е обявено, че ще са с половинки-мъжо идва, ако има възможност. когато не са изрично поканени половинките - ходя само аз  Grinning

# 5
 На всички фирмени партита ходим без половинките си, защото при нас те са много официални и често са само с бизнес цели. Т.е. строго професионални са  и дори и да доведа мъжа ми той ще си умре от скука. А и без друго на поканите винаги пише, че са лично за теб без гост.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
И през ум не ми минава да го взема, макар че ми е бивш колега и всички го познават...Също така не бих отишла на неговото коледно парти, макар че някои негови колежки ще взимат мъжете си.

# 7
  • Мнения: 2 891
При нас е по желание. Този път ще дойде и моето момче, защото ни е правин на пожар календарите и няма как - за благодарност Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ние така и така работим заедно, но миналата година мъжа ми ме взе и мен (тогава не работех). Поканата важи за 2ма, но трябва предварително да предупредиш, за да са наясно с бройката.
В града са партитата, но и тази година ще е на майната си - в Студентски град.

# 9
  • София
  • Мнения: 337
Коледното е със семействата - половинки и деца, но всички останали фирмени партита са без половинки и обикновено в друг град.

проблемът на коледното е, че ставаме толкова много хора, че почти няма вече къде да ни съберат и ще трябва да повтаряме местата.

# 10
  • Мнения: 1 047
Трудно намираме място,където да се съберем само персонала,а какво остава ако дойдат и половинките ни?Няма начин,освен ако не е на открито или на специални шатри,ама в тоя студ............

........В града са партитата, но и тази година ще е на майната си - в Студентски град.
Че защо да е на майната си? Там става нон стоп купон. Къде по-точно ще сте (ако не е тайна разбира се)?

# 11
  • Мнения: 5 103
На коледните си партита когато съм работила не съм водила никой, сега съм служител на мъжа ми Mr. Green във фирмата, ако ме покани ще отида Joy

# 12
  • Мнения: 625
ХОДИМ ЗАЕДНО ,АЗ ПОНЕ СЪМ СИГУРНА НА НЕГОВИТЕ БАНКЕТИ Laughing

# 13
  • Мнения: 830
Никакви половинки,да не сме в детската градина!Всеки ходи сам и после си разправяме,това е достатъчно.Веднъж съм ходила на парти извън града,но не ми хареса-кофти база SadИначе проблеми нямам ходя си където поискам Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 39 758
Коледното парти на моя съпруг май е бил "без 1/2", щот аз си седя болна и сама у нас. Нашият фирмен купон също най-верочтно няма да включва съпружеските тела. Ама и да включва аз няма да вземя моя. Хак да му е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт