Кожено яке

  • 1 319
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Мацки, я кажете , виждали ли сте готини кожени якета по магазините и къде.Решила съм да си купя такова яке, обаче  искам да е късо, но да покрива кръста , с пух или да е ватирано и да е вталено.
Утре ще ходя на разходка до Пловдив, та може и там да погледна,  ако ме опъти някой  Hug

п.п. знам , че темата не е за тук, ама разчитам на обикалящите магазините готини мамчета

# 1
  • Мнения: 227
В Халите на втория етаж има много хубав магазин за кожени якета Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз бих препоръчала халите, но магазина на първия етаж, от главния вход вдясно, втория магазин. Няма как да не го забележиш, якетата на витрината веднага грабват погледа.

# 3
  • Мнения: 511
аз си купих от пловдив но от друг магазин които се намира до новотела там са просто страшни

# 4
  • Мнения: 612
О, да мога да ти препоръчам едни хубави якета, в магазина има много хубави модели. Гръцки са, малко по-скъпи са от масовката, но са много готини и са истински, харесват ми защото са по-различни от масовите бози . Аз съм си харесала два-три модела от биволска кожа и като идвам в София ще си избера. Магазина е Вайнас - на ул.Цар Самуил 84 е ,  пряка е на Пиротска. Мисля, че ще ти харесат.

# 5
ИМА ЕДИН ХУБАВ МАГАЗИН НА СОЛУНСКА.ОТ ВИТОШКА КАТО ТРЪГНЕШ КЪМ СЛАВЕЙКОВ-ОТ ДЯСНАТА СТРАНА СЕ ПАДА.МИСЛЯ, ЧЕ РОКЕТС СЕ КАЗВАШЕ.СЕСТРА МИ СИ КУПИ ОТ ТАМ И ЕСЕННО, И ЗИМНО ЯКЕ - МНОГО СА ХУБАВИ.

# 6
  • Мнения: 126
Аз съм от Русе Simple Smile...и работя в един магазин на центъра'Евростил " се казва...имаме много хубави якенца ....ако ви трябват ...елате все ще намерим нещо и за вас:))) Peace Peace

# 7
  • Мнения: 1 120
провери в ''кожен свят'' имат 2-3 магазина на пиротска

Общи условия

Активация на акаунт