Преварявате ли минералната вода?

  • 1 598
  • 43
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Днес бях с една позната , която ми каза , че щом водата е минерална няма смисъл да се преварява. Кажете ми вие дали я преварявате, защото аз да. И малко се изумих от това, което ми казаха днес.Благодаря ви. Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Минерална вода на бебета не се дава  Stop

Дава се изворна или трапезна.

Някои мами преваряват, аз никога не съм.

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Защо не се дава минерална вода?

# 3
  • Мнения: 27 524
Защото съдържа минерали и химически вещества, които не са подходящи за бебета. Даже и възрастен човек не бива да пие непрекъснато минерална вода. За бебета само изворна. На етикетите на изворната има нарисувано бебенце или биберон, това означава, че става за бебета. На минералните води няма да видиш подобен знак.

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Благодаря. Това честно да си кажа не го знаех. А вече почти 2 месеца му давам минерална. ooooh!  Hug
И изворната не е задължително да се преварява така ли?

# 5
  • Мнения: 82
Аз давам изворна на Девин и не я преварявам.Минерална не е добре да се дава.

# 6
  • Мнения: 262
Преварявам само водата от чешмата. Минерална не давам, а и да ми се наложи , няма да я преварявам. Така още повече се повишава минерализацията.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Давам отскоро Девин -розов етикет.Подгрявам я до степен на завиране и наливам в термос.

# 8
  • Мнения: 6 164
В началото е хубаво да се преварява, ако всичко, което се дава на бебето е стерилно. Т.е. ако говорим за майки, които преваряват шишета до 40-я ден, логично няма какво да преваряваш на водата. Идеята е, че все пак не знаеш в колко стерилни заводски условия е бутилирана и за всеки случай е добре да се преварява. Аз лично от седмица вече не я преварявам.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Никога не съм преварявала изворната вода, която пие дъщеря ми, откакто е станала на месец.

# 10
  • Мнения: 3 360
Не-не преварявам,само чешмяната съм преварявала

# 11
  • Мнения: 100
Давам отскоро Девин -розов етикет.Подгрявам я до степен на завиране и наливам в термос.
  и аз така.

мислите ли, че е редно да се дава непрекъснато девин водата. четох интервю с бранд менидър на бутилиращата компания. и тя самата каза, че е редно да се редува изворна, минерална и чешмяна. не визираше бебетата, но щом за възрастни не е редно да я пият непрекъснато, за бебета ще е още по-валидно.

другата вода с ниска минерализация е Предела.

марго виждала ли си вода предела в бургас. а нашата чешмяна и дума не може да става да се дава дори след преваряване.

# 12
  • Мнения: 832
Преварявам само чешмяната. Използвам Девин изворна или Thorn spring и не я преварявам.

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Преварявам само чешмяната. Използвам Девин изворна или Thorn spring и не я преварявам.
Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
Минерална вода на бебета не се дава  Stop

Дава се изворна или трапезна.

Някои мами преваряват, аз никога не съм.
Подкрепям Блонди Peace

Общи условия

Активация на акаунт