Бременна в 5месец до Бали и СИнгапур - луда ли съм?

  • 3 250
  • 24
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ще бъде ли грешка или да не се шашкам - има ли други като мен които са летели по-дълго и какъв опит имате - грешка ли би било или не? Освен това ще е първият по-дълъг полет за сина ми (4г) досега е летял само в европа т.е.  2ч.

# 1
  • Мнения: 11 747
Не мисля да си луда,на мен не ми се е случвало,но като съм пътувала какви ли не пътуващи съм виждала и само ние тука умуваме трябва ли,не трябва ли!Разбира се лекар трябва да си каже думата относно конкретно твоето състояние,но помня че Mi6i от форума е казвала,че е ходила до Тайланд бременна в 6 месец!
Наскоро една жена роди в самолет,пътувала нанякъде.Като съм пътувала съм виждала хора в инвалидни колички сами отиват на почивка на хиляди километри от дома,майки с бебета на възраст от 1 месец до всякакви възрасти,бременни жени и какви ли не още хора.Прави ми впечатление,че подобни състояния много възпират българите от пътуване,а чужденците не са така!Питала съм се на какво се дължи!
Отнесох се от въпроса ти,но мисля,че няма да имаш проблеми!

# 2
  • Мнения: 1 329
До морето или до Банско бих отишла бременна в 5ти месец, но Бали и Сингапур-не!

# 3
  • Мнения: 7 474
Не бих тръгнала, честно Stop

# 4
  • Мнения: 2 013
Не виждам проблем да летиш, ако бременността ти протича нормално. По-скоро помисли дали няма да ти се отрази зле рязката смяна на климата плюс промяна на храна и прочие...

# 5
  • Мнения: 2 550
Аз в 5-6 месец пътувах до САЩ. Не съм имала проблеми, не съм се шашкала излишно.
Ако се чувстваш добре и лекарят ти ти разрешава - качвай се на самолета и отивай да си печеш дупето Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 09:20 от Марчето

# 6
  • Мнения: 1 417
А, хич не си луда само ако знаеш колко е хубаво там Simple Smile Ако нямаш проблеми с бременноста хич не се тревожи, само мисля че е добре да уведомиш компанията с която ще пътуваш, че си бременна. Аз за всеки случай си бях взела някакви хапчета за контракции, ама не помня какви,  така и не разбрах какво е това контракции до края на бременноста Wink
В Бали са най-милите хора на света и най-луксозните хотели! Сингапур е основно за шопинг, ама и там е хубаво! Приятно изкарване!

# 7
  • Мнения: 1 288
аз съм си малко страхлива и не бих тръгнала. но то си е до човек. естествено, питай първо лекаря. ако той ти разреши и ти нямаш излишни страхове, тръгвай!   bouquet

# 8
  • Мнения: 412
направи нужните медицински застраховки, поитересувай се за подходящия лекар щом кацнете и беж - на плажа Laughing Hug

# 9
  • Мнения: 2 529
Бременна само с мъжа ми, може би да, но и с малко дете на толкова далечно разстояние малко множко би ми дошло  Thinking

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ами аз не знам какво да мисля - типично за бременееща днес съм убедена че тръгвам и не се притеснявам, защото ми е втора нормално протичаща бременност, не ми е ставало лошо даже, за по-сложни пробеми пу пу пу няма да говоря и т.н. и т.н. и на другия ден си казвам - ти си луда, ама наистина, ако нещо ти се случи там какво ще правиш - и така. На 21 съм на преглед, ще питам и там, а ако решим със сигурност ще ми трябва бележка от лекар от агенцията ме предупредиха.
mi6i била си и на двете места ако превилно разбирам, кога беше и кои хотели бяхте избрали?
Благодаря на всички ви за отговорите  Hug

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
До морето или до Банско бих отишла бременна в 5ти месец, но Бали и Сингапур-не!

за жалост, Биска, ако има нещо да се случва, то може да се случи и на път за въпросните 2 места... (първите 2)  Confused

mds - прецени си сама... консултирай се с АГ лекаря си и тогава реши. Не се подавай на импулсни решения, да не си скубеш косите после.

Късмет и ако отидеш, пусни снимки да се полюбуваме на онази религия и красота.   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 417
mi6i била си и на двете места ако превилно разбирам, кога беше и кои хотели бяхте избрали?
Благодаря на всички ви за отговорите  Hug
В Сингапур бях юли месец за 1 седмица, а на Бали мин.год. февруари. На Бали си бяхме избрали хотел на Нуса Дуа там са най-луксозните хотели ние бяхме в Мелиа Бали - супер доволни останахме, а хотела наистина беше страхотен. Ще потърся снимки и ще ти изпратя. Ето тук има, ама само няколко от х-ла
http://travel.webshots.com/photo/1287571141066552129csGEEi
и от Сингапур
http://travel.webshots.com/album/556440650oRwOnM
Ако те интересува нещо конкретно пиши ми на лични, с удоволствие ще ти дам инфо Simple Smile

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 17:56 от mi6i

# 13
  • Мнения: 4 451
Нищо подобно - хич не се чуди и заминавай! Къде на мен да ми се беше отдала такава възможност...

# 14
  • Мнения: 4 053
в 4 месец бях,когато за един ден смених три полета,
но естествено с консултация от специалист преди това,
и нямаше проблеми Hug
успех и лек път  Hands Thumbsup 

Общи условия

Активация на акаунт