Кървене седмица след като е отшумял последния цикъл???? Help?

  • 11 350
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Малко ми е несвойствено да пиша на всеослушание по такива теми. но честно казано съм доста смутена и леко уплашена...
Та както съм писала и по-горе - последния цикъл приключи пред седмица.. и сега ни в клин - ни в ръкав - кафеникаво петно на бельото... точно както си започва цикъла..
Направо съм шашната.. какво става по дяволите!?
Наистина, в последната седмица съм подложена на невероятен стрес и притеснения, но все пак... абсолютно ненормално ми се вижда. Знам, че ще кажете - иди на лекар. Но все пак... на някой случвало ли му се е такова нещо?? какво е това....

# 1
  • Мнения: 3 499
На мен ми се е случвало и се оказа, че съм бременна, впоследствие докато се чудех какво става и докато осъзная претърпях спонтанен аборт.За това - да, отиди на лекар.Не е задължително при теб да е същото, може и просто да е хормонален проблема.

# 2
  • Мнения: 437
ужас Confused Възможно ли е от големите тревогии стрес да ми е дошло пак.. толкова скоро след последния път...

# 3
  • Мнения: 2 498
Всичко е възможно.....а да не би това петно да е след полов акт?

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Консултирай се по-добре с гинеколог - може да е хормонален дисбаланс, но може да е и нещо по- сериозно.

# 5
  • Мнения: 437
Благодаря за всички отговори!
Валя, едва ли е това.. Simple Smile Не ми се е случвало тези дни  Laughing

Сега поизчезва, така, че съм склонна да приема, че е някакво кървене покрай овулация.. макар, че не ми се е случвало до сега...
Така или иначе си е повод най сетне да отида на лекар... че не съм го правила от година и полвина  Embarassed

# 6
  • Мнения: 5 668
 FlutterДва месеца подред ми идваше мензиса през седмица, но не да ми прекапе ами пълен мензис. Отидох на лекар - оказа се киста. В момента съм в процес на лечение. Така че гинеколога най-точно ще ти каже. Случаи различни. PartyУспех  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 360
Не ми се е случвало и да си кажа-не чакай ,а отивай на преглед.Може да няма проблем,но все пак-специалиста да се изкаже е друго Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 056
Чувала съм ,че това е и симптом за раничка на шийката на матката. На мен ми откриха, въпреки, че не съм прокървявала. Отиди на лекар и всичко ще ти стане ясно, не стой така в притеснения. Тези ранички като се хванат навреме лесно се лекуват. Не дай Боже да е по-сложно...

Общи условия

Активация на акаунт