Претърпях махане на нещо подкожно

  • 949
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Днес ми махнаха някакво подкожно топче, не ме боля, защото беше с местна упойка.Но сега ме боли доста.Това не е най-страшното, на й-страшното е, че хистологичните изследвания ще станат чак другата седмица, а дотогава ще се побъркам.Какво ли може да е?Лекарката нищо не каза.
Много се притеснявам Sad

# 1
  • Мнения: 380
Здравей, Преди време на моят съпруг също му махнаха такова подкожно топче / мастна тъкан както ни казаха/ тогава ни казаха че няма проблем и няма опастност дано и при теб е така. Пожелавам ти успех не се притеснявай всичко ще бъде наред , newsm03

# 2
  • Мнения: 7 723
Нормално е да се притесняваш. Thinking
Едва ли някой може да ти каже какво може да е, преди да ти излезнат резултатите от изследването Thinking
Стискам палци да са добри Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравей,
преди 2 години и на мен ми ханаха такова подкожно топче...оказа се дерматофибром- доброкачествено образувание. Стискам палци, в най-лошият случай да е такова  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 647
на мен на два пъти  са ми махали  мастни натрупвания
при това от главата  Twisted Evil
натрупране на мастна тъкан се оказа -втория път извадиха цели 3 топчета с големината  на  лешник - страшно няма  Peace дано и твоето да е такова

  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 883
Здравей, Преди време на моят съпруг също му махнаха такова подкожно топче / мастна тъкан както ни казаха/ тогава ни казаха че няма проблем и няма опастност дано и при теб е така. Пожелавам ти успех не се притеснявай всичко ще бъде наред , newsm03

Всичко ще е наред   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт