наелектрезирване на косата

  • 1 633
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
какво си слагате на косата за да не ви се наелектрезирва като изсъхне?аз си слагам и балсами и кристали и пак се наелектрезирва:(

# 1
  • Мнения: 1 167
И при мен е така от няколко дни-от както е по студено. Вчера видях новия католог на Oriflame за мес. януари 2007 и там забелязах някаква нова серия грижа за косата шампоан и балсам без отмиване...за много неща+ против наелектрзиране. Смятам да го пробвам.

# 2
  • Мнения: 5 680
 FlutterНе мисля, че има нещо което може да предпази косата от наелектризирване зимата.
Пък може и аз да греша, но лично аз незная. Party

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 378
Балсам без отмиване  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
В студеното време и аз имам същия проблем.Но като се разхождам по улиците-не съм единствената.
Даже и не съм обръщала внимание на козметика за коса против наелектризиране...
А балсама без отмиване-има ли ефект?

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 378
При мен има - ползвах на Глиз Кюр, но много мека ми става косата, сега ползвам Пантен / колкото и да не я харесвам тази марка  Sick /, но ми действа много добре. Да добавя - косата ми е чуплива и слагам пяна за коса също. До скоро ползвах някаква емулсия за фиксация на "Seri" и имаше също чудесен ефект, без балсама.

# 6
  • Мнения: 2 849
Пробвай с желе или гума за коса на Лонда . Peace

# 7
  • Мнения: 463
Не се наелектризира ако след изсушаване сложиш лак за коса ) съвсем малко е достатъчно)

# 8
  • Мнения: 266
Балсам без отмиване и сешоар с йонизатор! Peace

# 9
  • Мнения: 231
Не знам дали йонизиращите продукти дават ефект, но има четки за коса, които йонизират и са точно против наелектризиране на косата. Струват около 35 лева.
Чувала съм и за някакъв крем за коса, който е против наелектризиране, но никога не съм ползвала.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 481
При мен кристалите и серумите за сухи краища помагат. А ако много ми се разхвърчи косата, наръсвам я леко със спрея с термални води- дава ефект  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8 505
Само балсам или маска.С отмиване и двете.

# 12
  • Мнения: 96
От известно време ползвам течните кристали на Биофарма - не са много скъпи, стигат за доста време, не омазняват и не отежняват косъма, а правят кичурите гладки и прибрани. Слагам си ги на влажна коса само в краищата и после я суша. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт