Ешерихия коли

  • 1 126
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте,

Моля за съвет: откриха ми ешерихия коли при вземане на вагинален секрет и откриха ешерихия коли. Първо я лекувахме с Ципринол и пак се появи гадината. След известно време я лекувах с азитрокс и сега пак я има. Сегъ пък ми предписват Зинат - кажете какво мислите, защото определено се притеснявам, а това е трети антибиотик. Няма я в урината засега.

# 1
  • Мнения: 750
Здравей!Аз сим със същият проблем Cry!Първо ми изписаха Аугментин,пих го седмица,днес пак ходих на преглед и ми назна4иха друго ле4ение защото бъбреците ми ве4е са пострадали от тази гадна бактерия!Десният е с уели4ени размери и възпалено леген4е! ooooh!Болят ме!И сега минавам на ле4ение със Зинат!И след седмица пак ще ходя да вида как съм 4е...нещо съм се изпретеснила много яко Confused!И аз незнам какво да мисля...4е съм и бременна в седмият месец и ситуацията още пове4е се затруднява!Защото бебока ми е избутал десният бъбрек доста високо,защото беба се е разположила високо-та функцията на бъбреците ми се затруднява още пове4е!Незнам ве4е и аз... #Cussing outв шах съм!Успех в борбата със гадната бактерия ти желая Praynig!Дано скоро се оправиш!  bouquet

# 2
  • Мнения: 36
Благодаря за отговора. Зината е много добър антибиотик ама като ми е трети по ред и вече настръхвам. Утре отивам и при трети лекар за консултация и ако и той каже, че с него става /защото се оказа, че едини АБ съм го пила на вятъра/ - го почвам. Ужасни са тия гадинки, ама няма да им се даваме я!!!
И на теб успех - при теб е по-важно сега да се оправиш.
 Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 246
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143876.0

Преди няколко седмици "откриха" въпросните коли на сина ми. Писали сме в горната тема.

# 4
  • Мнения: 1 428
А антибиограма правили ли са ти преди да ти изпишат антибиотика?

# 5
  • Мнения: 169
На мен ми бяха открили в урината, а бях бременна в 11 седмица. Предписаха ми Нелидикс, ходих на море, а и на  минерална вана (студена) - излекувах се, но не знам кое ми помогна най- много.

# 6
  • Мнения: 36
Ami da praviha mi antibiograma i biah rezistentna samo na edin AB, a sega na pove4e ot 2. Zasega kazaha che mai bakteriata e v po malko kolichestva- po posledni danni sled konsultacia s vtori AG. sega puk  mi otkriha ranichka na shiikata na matkata. Izobshto strahotno.!!!

Общи условия

Активация на акаунт