очарована съм от този магазин

  • 1 841
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
очарована съм от този магазин VEGA TOYS .Вчера в 17ч си поръчах нещата и днес в 9 сутринта бяха в къщи /при това безплатно/А съм от Русе все пак.

# 1
кайи саита по точно,моля те

# 2
# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а какво точно си поръча и то качествено ли се оказа, че е?

# 4
  • Мнения: 2 270
поръчах си едно електронно судоку и комплект от 100семейни игри.Не съм ги  използвала още ,защото са са коледа.тАКЪВ комплект игри в метро струва два пъти повече,а аз го взех за 6 лв

# 5
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Аз и на место ходих скоро и от там съм много доволна. А и чрез сайта до провинцията изпратих подарък много са коректни.

# 6
  • Мнения: 4 915
И аз споделям мнението, работят бързо и коректно.
Бях поръчала за рожденния ден на Мариела тази количка за почистване: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=855 . Пристигна на другия ден с Еконт.

Отворихме кутията 2 дни след доставката - когато беше празника. Оказа се, че липсва една малко четка от комплекта. Писах на доставчика, че е желателно да проверяват комплектите, преди да ги пращат до клиент. Не правех рекламация поради факта, че не отворих пратката пред куриера, така че не очаквах някаква неустойка.

Жената от Вега Тойс, с която контактувах по мейл, обаче веднага ми писа и се извини. На другия ден ми пратиха четката + 1 кукла за Мариела. Харесаха ми, че проявиха коректност и адекватна реакция.

# 7
  • София
  • Мнения: 561
Да питам-задължително ли трябва да имаш стационарен телефон, за да направиш регистрация и да ти донесат поръчката?
Вчера направих регистрация като на "стационарен" написах мобилния си. Дано да стане.
При вас как беше?

# 8
  • София
  • Мнения: 561
Само да кажа-обадиха ми се току-що  Simple Smile-значи става и само с мобилен телефон!

# 9
То има играчки и за татковците Simple Smile
Аз днес по обяд си поръчах един вертолет(за сега мисля аз да си играя с него, а след време и малкия) и от Vega веднага ми се обадиха след поръчката да потвърдя.Утре сутринта ще е при мен  Sunglasses



Има невероятно играчки на много добри цени!!! Ама Иво още е много малък.....

П.С.Препоръчвам го на всеки който цени времето и парите си!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 181
Мен току що ме разочароваха.Тъй като нямам звънец,не можели да ми звъннат на моб,за да сляза да си взема нещата.Казах им че след 16ч мога да стоя на друг етаж със звънец и за тоа обаче трябвало 2лв да платя Mr. Green.
Е ми да ама играчки бол.........ще си купя от друго място,където ми звънкат по телефона и слизам Laughing

# 11
  • Мнения: 2 125
И аз се регистрирах преди половин час и поръчах.
Може ли да ми кажете само през деня ли доставят или вечер, защото си оставих служебния адрес и стацонарен телефон. Просто през деня съм в офиса, вечер предполагам, че няма доставки newsm78

По какъв начин се свързват с клиентите???

# 12
  • Мнения: 3 457
а я вижте в онлаин магазините една мама какжо е писала на 5 страница,за да няма изненади Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт