Д-р Гужголова от VІІІ ДКЦ - бихте ли споделили впечатленията си?

  • 782
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 211
Разбрах, че д-р Гужголова е специалист УНГ и класически хомеопат. Моля мамите, които имат впечатления да ги споделят! Благодаря предварително на отговорилите!

# 1
  • софия
  • Мнения: 163
Много лоши впечатления имам от тази лекарка. Направо не искам и да си спомням. Детенцето ми беше на 5 месеца, и имаше зачервяване под оченцето, изпратиха ни при нея за да провери за някакви бактерии в гърлото. Взе ни гърлен секрет и намери бактерии, освен това прегледа и ушите- и там намери. И лечението, което даде  беше : гентамицин. И то на 5-месечно бебе. Добре, че не й го дадохме. Отидохме на консултация при друг УНГ-лекар-д-р Френгов. Освен че не намери никакви бактерии, много се учуди на предписаното лекарство, в ушичките на детето не откри дори и следа от възпаление. Освен че не беше адекватно лечението, Гужгулова се държа изключително арогантно и надменно. Препоръчвам ти да ползваш друг специалит. Аз бих препоръчала д-р Френгов. Миналата седмица бяхме на преглед във връзка с тертата сливица, много съм доволна. Ако искаш мога допълнително да ти дам негови координати.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт