Я да видим кой ще плаща

  • 1 525
  • 25
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Я да видим кой ще плаща глоби Mr. Green Не, че масрафа по една сватба не е достатъчен да те зароби за години напред, но трябва да се смятат и разходите за глоба за нечестните булки. Вижте това

# 1
Ами браво на свещенника!
И у нас има свещенници, които държат преди венчавката младоженците да се покаят, ако са правили предбрачен секс, но за съжаление са много малко. В протестантските църкви са повече пасторите, които наблягат на сексуалната чистота преди брака, но и там доста са го "ударили през просото" и затварят очи за "такива дреболии"  Sad

# 2
  • Мнения: 10 758
Мддддааа...грехота е да не си платиш глобата Mr. Green

# 3
  • Мнения: 677
Във форума около 30 хиляди потребителки само..
Колко прави т'ва като пари?

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Аха, знаех си, че правилно не съм решила в църква да има венчавка, а сватбата да е в гражданското.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тонииии, аз вече ги осчетоводих  Mr. Green Светия синод трябва да надзърне в лентичките и ще остане под пари  Joy

# 6
  • Мнения: 505
Влюбените, които тъкмо са се преместили да живеят заедно, ще плащат по 20 долара, а бременните или тези, които вече имат деца - 60 долара.

.... а как ще определят кой да плаща по 40 долара, по броя на сношенията след преместването ли  newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 1 895
.... а как ще определят кой да плаща по 40 долара, по броя на сношенията след преместването ли  newsm78 newsm78

Според това доколко искрено се разкайваш за извънбрачните страсти Joy

Аз лично май ще си остана мома...няма да смогна да си платя глобите Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 1 581
...ще варират от 20 до 120 долара...
...които вече имат деца - 60 долара...


Малеее, а какво ли трябва да си съгрешил за глоба 120  Laughing

# 9
  • Мнения: 920
Което доказва, че парите са основното. И за църквата.

Моето семейство има такъв случай преди много години. Самоубийство. И попът казва - Ако платите еди-колко си ще бъде погребан като човек. Оттогава не ходим на църква.

# 10
  • Мнения: 8 505
Нито съм била в булчинска рокля,нито имам църковен брак.Ето че и сватбите по маратонки си имат предимство Wink

# 11
  • Мнения: 6 472
Не бях в булченска рокля и не сме се венчали в църква - това брои ли се или и аз ще плащам глоба newsm78

# 12
  • Мнения: 7 362
             Ей,от къде го изрови това.Направо ми взе ума.Имам и едно предложение към "светите" отци: Mr. Green Mr. Green Mr. Green Колко от тях ще плащат,че живеят с млади момичета?Да не коментирам факта,че в момента имам предвид не обикновен отец,а двама владици и то със солидни охрани и запои в заведения. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Факт е ,че аз отдавна не съм в групата на момичетата и трудно бих се прежалила с подобни типове - мазни и тлъсти,за вулгарността ,арогантността и нахалството им не споменавам.
             И забравих:Тарифата за плащане там трябва да бъде поне петцифрена,като им гледам ланците и кръстовете. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 473
Баси и бизнеса, а? Ми то нЕма празно - който влезе киха. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 38 198
Сетих се кой ще плаща по 120 - разведените с едно дете, дето са родили второ преди втория брак. А 40 пък за тези дето се венчават с коремите напред. Аз засега съм кандидат само за 60. Mr. Green
А интересно как ще се броят партньорите преди този, с когото ще се венчават, като всяка разумна бивша девойка ще вика "Той ми е втория". Grinning Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт