Как зарадвахте таткото?

  • 1 474
  • 38
  •   1
Отговори
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, дайте да обсъдим как зарадвахте мъжът си с новината, че е станал татко?
Как реагира той и как се държа като видя за първи път бебенцето?

Аз мигове след като родих му се обадих по телефона и му викам: "Здрасти татенце ...", а той ми отговаря "Здравей мамче", без да се усети, аз обаче пак "Честита дъщеричка тати ..." той се насмете и затвори телефона и след 10 секунди ми звъни да ме пита правилно ли е чул и кога да дойде в болницата да ни види!/Деляха ни 100 тина километра/
В мига в който зърна бебчето за първи път - още в болницата засия, очите му се насълзиха и само повтаряше - Много е хубава ... много хубава
Много му се радвах, вълнуваше се повече и от мен!  Hug

# 1
  • Мнения: 891
Ами след като дойде в болницата и разбра, че е станал баща се разплака.
Не му позволиха да влезе да ни види, на мен не ми разрешиха да сляза долу да се видим.
Аз на прозореца, а той на улицата пред болницата - плачеше от радост.  Hug

В мига в който ни изписаха и акушерката му даде бебето в ръцете, я гушна и я държа в продължение на часове. Вече бяхме вкъщи, дойде време за хранене, а той не откъсваше очи от нея и дори не искаше да ми я даде, за да я нахраня или да я остави на креватчето да си спи спокойно  Crazy Любов, любов....

# 2
  • Мнения: 598
Ами той видя бебо преди мен Simple Smile тъй като присъстваше на раждането. Като почистиха и повиха бебо той веднага го гушна и ми го показа, ама с такава любов го държеше...

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Обадих му се като родих и му казах да дойде да види сина си, а той засия от щастие, че е момче. Понеже искаше момче, а ни казаха, че ще е момиче.

# 4
  • Мнения: 1 671
Акушерката го набра и ми даде да говоря с него моментално след като родих. Казах му само да се обади на брат си (кръстих детето на него) и на родителите ни и затворих, че трябваше да понапъна и да родя плацентата  Wink .

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Той ме зарадва Mr. Green!Той първи я видя и като излязох от упойка от едната ми страна той,от другата Божа,аз инстинктивно се обърнах първо към него и той ми казва,много и е хубав номера656 и като се обърнах неонатоложката я държеше.Ей,така беше при мен!

# 6
  • Мнения: 1 448
Ами той го е видял първи, аз чак като излязох от упойката  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 8 505
Със смс.Съдържанието му беше "Ирина".Не можех да говоря,устата ми беше пресъхнала от упойката.Видя я едва на изписването.Много мила картинка бяха.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Обадих му се още бях на масата и докато ме зашият той дойде. Доктора го вкара при мен и акушерката му показа бебето. Спомням си ,че го гледаше шашнато  #Crazy после се оказа ,че очаквал бяло русо бебенце Joy а той беше като маймунче с рошава черна коса hahaha

# 9
  • Мнения: 5 668
 FlutterПри нас основната радост беше като му съобщих новината че ще става татко, тъй като детето при нас беше дългоочаквано /в смисъл сме го правили 3 години и сме минали през много перипетии/. Като се роди акушерката му се обади и каза новината че вече има син и мерките му. Аз като му се обадих вече беше на маса с роднините и приятели. На изписването не можа да му се порадва качествено тъй като беше хремав. Но после... Party baby_neutral

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Той пръв я видя и не видях как е реягирал.Свеки каза че е плакал.Аз се събудих след 2 часа.

# 11
  • Мнения: 2 015
При нас първата среща не беше много хубава.Малкия не го бяха почистили добре от слузта и когато дойде таткото малкия беше целия син.Сестрата се разтича по стълбите, а ние гледахме втрештено.Оставиха го под наблюдение и на следващия ден ми го дадоха.Таткото отново дойде, но като го видя колко дълга коса има ми вика:"Ооо, това дете трябва да го водим на бръснар".
Преди няколко дни го попитах как един мъж обича детето си, защото аз знам как съм го носила 9-т месеца, как съм го родила с болки, как не съм спала вече два месеца като хората и т.н.Той каза, че го Обича не по малко от мен, защото знае че е негов син.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 804
Таткото присъства на раждането и той видя първи Дани,а след това преряза и пъпната връв и го гушна.Много мил момент беше и за двама ни.

# 13
  • Мнения: 6 164
Таткото присъстваше, така че го видяхме едновременно, ако не и той пръв. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 978
Мъжа ми беше с мен, но не присъства на раждането и остана до вечерта за да види сина си. В момента в който го видяхме таткото беше очарован, онемял и побъркан от щастие

Общи условия

Активация на акаунт